Arama sonuçları: *

1. M

i3-6100 Sistem İçin Nasıl Bir Upgrade Yapmalıyım?

ekran kartı olarak rx570 fena değil. fiyat - performans diyorlar ya o tarz. kendim gtx 1660ti kullanıyorum ama baktım fiyatları uçmuş. 1151 soket'e bakınca bir çok işlemci mevcut, arkadaşlar yanılıyorsam düzeltsinler ama 9. nesil i7'ler falan var.
  2. M

i3-6100 Sistem İçin Nasıl Bir Upgrade Yapmalıyım?

ekran kartı ve ram arttırılabilir. gtx 750ti biraz eskide kaldı. ram de 2x8 gb olabilir. sanal gerçeklik oyunları oynamayacaksanız heralde yeter.
  3. M

Bu sistem gta5 pubg ve csgoyu nası oynatır ve kaldırır mı

Bence zor. Işlemci 9 yıllık, ram'ler kapasite ve hız olarak zayıf, ekran kartı da iyi değil.
  4. M

A10 7890K+RX 570 OLUR MU ?

Ben de zamanında a10 7899k'ya ekran kartı olarak 1050 ti yaptım pubg oynadım, pek bir sıkıntı hissetmedim. Yine aynı işlemciye 1660 ti taktım ve bu sefer de bir vr oyunu olan half life alyx oynadım vr headset ile, bazı yerlerde takılmalar yaşadım ama geneli fena değildi. Işlemci güçlü, çoklu...
  5. M

herhangi sıkıntı yaşar mi?

Ben tam yazarken arkadaş yazmış zaten. Performans karşılaştırmalarına bakıyorum da aşağı tükürsek sakal, yukarı tükürsek bıyık muhabbeti. Birinin single core'u iyi, digeri multicore'da iyi falan.
  6. M

Hocam bir de ryzen 5 1600 var ama 12 nanometre modelini bulmak lazım, 800 tl bandında, ama i3 de kendisi hızlı bir işlemci yani.
  7. M

Güç kaynağı arkadaşın dediği gibi biraz daha yüksek olabilir. 500 tl daha varsa ryzen 5 2600'e de geçilebilir. Sonuçta 6c 12t. I3 olan 4 core. Bütçe meselesi tabi.
Top Bottom