Arama sonuçları: *

1. M

Teşekkürler Donanım Arşivi

Sağolun daha iyileri sizin olsun
  2. M

Sağolun daha iyileri sizin olsun.
  3. M

Sağolun. Umarım en kısa sürede hayalinizi gerçekleştirebilirsiniz
  4. M

5. M

Sağolun daha iyileri sizin olsun. Her şey için teşekkürler
  6. M

Klavye ve kulaklık hariç 11.900 1601891215 Kargolamada sıkıntı yaşadım. 1601891280 3070 in benzer fiyatta çıkacağını sanmıyorum. 3070 e çıkarken monitörde ve diğer parçalarda da değişim yapmam gerekiyordu. Sağlıklı olmuyordu benim gözümde. Sadece oyun odaklı toplandı pc
  7. M

Maalesef ekipmanlara çok az bir bütçe kalınca mecburen aldım
  8. M

RGB sevmiyorum :) . Evet doğru bios flashback yapmıştık. Sizinde emeğinize sağlık
  9. M

Sağolun tekrardan daha iyileri sizlerin olsun
  10. M

Sağolun daha iyileri sizin olsun
  11. M

12. M

13. M

25 Eylülde siparişini verdiğim parçaların montajı 2 gün önce yapıldı ve bugün bilgisayarı kullanmaya başladım. Öncelikle bilgisayarın parçalarının %90 ının toplanmasında emeği geçen @resitali kardeşime, daha sonra forumda sürekli olarak yardımcı olan tüm arkadaşlara ve böyle bir forumu bizlere...
  14. M

Parça Parça Sistem Toplamada Nelere Dikkat Etmeliyim

Zaten darbe tarzı şeyler iyi paketlenme yapılmamış parçalarda çıkıyor. Monitörde kolay kolay olmuyor ekran kartındada olmuyor. Ama kasada olabiliyor bazen yada küçük parçalarda. İşlemci ve ramlere iyice bak. Mümkün olduğunca zarar vermemeye çalış. Zaten hasar göre ürün az buçuk kendini belli...
  15. M

Kutudur bazı yerlerinde ufak darbeler olabilir. Sen kutunun içindekini parçayla ilgileneceksin. Çok büyük bir darbe dahi olsa içindekine bak
  16. M

Kargo kısımında yardımcı olabilirim. Kargocu kargonu getirince kapıdayken kontrol edeceğini söyle. Kutuyu aç kasayı çıkar. Biraz zorlanabilirsin çıkartırken o yüzden yan yatır çıkar. Elinde bıçak olsun düzgünce bantları kes. Kasanın darbe alıp almadığını iyice kontrol et. Darbe dışında eksik...
  17. M

12K Bandında PC Toplama Tavsiye

Muhtemelen şu an fiyatlar değişmiştir ama ben bu parçaları geçtiğimiz cuma sipariş verdim. İşlemci: AMD Ryzen 5 3600 3.6/4.2GHz AM4 İşlemci (1750) Anakart: MSI B550M Pro-Vdh Wifi Am4 Ddr4 4400(Oc)(1129) Ram: G.Skill Ripjaws V Gaming Serisi 2x8GB, 3600 MHz(689) Ekran Kartı: MSI GeForce RTX 2070...
  18. M

10k bütçeye sistem önerisi

Monitör dahil değilse bugünkü gaming gecesindeki indirimden de faydalanarak şöyle bir sistem dizdim ben. İşlemci: AMD Ryzen 5 3600 3.6/4.2GHz AM4 İşlemci (1750) Anakart: MSI B550M Pro-Vdh Wifi Am4 Ddr4 4400(Oc)(1129) Ram: G.Skill Ripjaws V Gaming Serisi 2x8GB, 3600 MHz(689) Ekran Kartı: MSI...
  19. M

10k bütçeye sistem önerisi

monitör dahil mi?
  20. M

İndirimlerle beraber dizip (siparişini verdiğim) sistem

İşlemci: AMD Ryzen 5 3600 3.6/4.2GHz AM4 İşlemci (1750) Anakart: MSI B550M Pro-Vdh Wifi Am4 Ddr4 4400(Oc)(1129) Ram: G.Skill Ripjaws V Gaming Serisi 2x8GB, 3600 MHz(689) Ekran Kartı: MSI GeForce RTX 2070 Super Gaming X (4699) SSD: WD Blue, 500GB, 3D NAND Dahili PC SSD(548) Kasa-Psu: COOLER...
Top Bottom