Arama sonuçları: *

1. M

Gtx 1650 gaming x li sistem 5750 eder mi?

Öneriniz nelerdir hocam ortalama 2-3k civarında?
  2. M

Hocam yorumun için teşekkür ederim öncelikle. Normalde 6750 diyordu sadece kasa için normalde 7.500e klavye mouse ekran vs vercek ama değmez o kadar paraya o ekipmanlar yine de 5.500e zorlamayı deneyeceğim.
  3. M

Değerli arkadaşlarım iyi akşamlar. Konuyu tam olarak nereye açacağımı bilemediğim için bu kategoride açtım yanlışım varsa kusura bakmayın. İkinci el sistemlere bakıyordum aklıma yattı Bi tanesi bir kaç test falan yaptırdım 2 yıllık sistem olduğunu söyledi satan arkadaş sistem özelliklerini şöyle...
  4. M

Bilgisayarımı satmaya kalksam ne kadar eder

Konusu açılmışken bir de ben değerlendirmelerinizi alabilir miyim acaba? İşlemci: İntel Core i5 680 3.60GHz Ekran Kartı: MSI GeForce GT730 4GB 128 Bit DDR 3 Anakart: Quadro-H55BV-V5N Ram: 6GB 1600 MHz Kasa: TX K3 ATX SSD: James Donkey JD240 LE 240GB SSD HDD: WD Blue 3.5" 1TB 7200rpm
  5. M

7000-8000 TL Monitör Dahil Sıfır Sistem Toplamak İçin Düzenleme (Sistem İçeriği Mevcut)

Tek tek toplamak gerçekten masraflı hazır sisteme dönüyorum teşekkürler. :)
  6. M

7000-8000 TL Monitör Dahil Sıfır Sistem Toplamak İçin Düzenleme (Sistem İçeriği Mevcut)

Dediğin opsiyonları uyguladım tam 8005₺ tutuyor bunu düşüncem teşekkür ederim tekrardan. :)
  7. M

Evet maalesef çok pahalı oldu her şey bende elimdeki imkanı zorlayabildiğim kadarıyla kullanmaya çalışıyorum araştırmaya devam yapacak bişey yok :) 1614939400 Teşekkür ederim incelemeye devam edeceğim :)
  8. M

Ekran kartlarında dediğin parçalara baktım ikisi de 3.800₺ en ucuzu. Diğer psu ram ve kasayı da işin içine katarsam 9k ya denk geliyor. Ne yapmam lazım ki bu durumda?
  9. M

Düz 1650 yerine tercihim ne olabilir acaba? Diğer söylediklerine hemen bakıyorum. :)
  10. M

Arkadaşlar öncelikle selamın aleyküm. Forumda yeniyim ve sıfırdan sistem toplamak istiyorum bu işlerde de yeniyim. Bir süredir araştırmalarımı yaptım ve 1 saattir en ucuz fiyatları bulmak için akakçeden ayıklamaya çalıştım. Genel olarak sistem parçalarını size izah edeyim; Anakart: GigaByte...
Top Bottom