Arama sonuçları: *

1. R

Beyler bayanlar bu bilgisayar Alınır mı?

Fiyat en fazla 14k aga
  2. R

Bi kaç saate vatana gideceğim oradan bu parçaları toplamayı düşünüyorum elimde değil
  3. R

R5 5600- rx6600- b450 anakart önereceğin SSD ram ve kasa var mı bunlara ?
  4. R

Hocam bir de böyle ucuz sistemler denk gelir mi bilmiyorum kur aldı başını gidiyor sabit durmuyor maaşlara zam desen bidahaki ay başında geliyor 12-13k ya sistem bidaha çok zor bulunur en düşük maaş 11k olacak zaten o yüzden daha fazla beklemek istemiyorum benim size yazdığım sistem bana iyi...
  5. R

Ryzen 5 5600-Asus 3060 8gb-b450m ana kart SSD bir başka marka olsa yani daha iyi olur mu sizce bugün vatana gideceğim de bütçeyi 2-3k arttırabilirim o yüzden parçaları değiştiriyorum. Metin2 oyunu işlemciye ve rame yükleniyor ekran kartını diğer oyunlar için istiyorum işlemciyi biraz sağlam...
  6. R

Metin2 oyunu hiç oynadınız mı hocam bilmiyorum ama bi kaç arkadaşa sordum bu işlemci için çoklu işlem yapmaz diyor arkadaşın biri bende pek anlamadığım için forumlara sorayım dedim sizce işlemciyi 5600 yapıp ekran kartını da 6600 alsam daha mı iyi olur? 1687828598 Size de farklı sorayım Metin2...
  7. R

https://www.itopya.com/vivien-deep_h22988 LoL-cs-valo-rdr-gta5 benzeri oyunlar ve Metin2 oynamak için arkadaşın attığı mı iyi yoksa bu mu?
  8. R

13-14K Hazır sistem önerir misiniz?

İşlemci ile çoklu işlem falan yapılır mı ekran kartı asusun ram falan markaları kalitesi nasıl onları da yazar mısın?
  9. R

Bi link daha atıcam bir de ona bakıp yorumlar mısın? 1687814781 https://www.vatanbilgisayar.com/intel-i3-12100f-asus-dual-rtx3060-oc8g-prime-h610m-k-vrucial-500gb-ssd-16gb.html
  10. R

12kydı bu sistem indirim kodu ile 9.9k ya düşüyordu kodu kaçırdık o akşam alan arkadaşlar stok bitmiş falan dediler o yüzden saldım peşini fiyat 14k olmuş .dd
  11. R

Yazdığım oyunlarda ortalama kaç FPS verir bir de Metin2 den anlıyorsanız kaç client açtırır bu sistem?
  12. R

Sondaki parçanın ekran kartı intel ne kadar iyi sizce diğer parçaların hangisine eşit ?
  13. R

Burdaki konudan bahsediyorum stok bitmiş falan yazmışlar
  14. R

Hocam bunu gördüm de stoğu bitmedi mi bunun bazı arkadaşlar sipariş verdim 0TL yazıyor falan demişti bu sistemin konusunda bi kaç gündür bakıyorum zaten buna
  15. R

13-14K Civarı hazır sistem arıyorum Oynayacağım oyunlar:LoL,csgo,valorant,gta5,rdr dahası... ve Metin2. Metin2 de 10 client ve üstü açacak PC arıyorum. Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.
Top Bottom