Arama sonuçları: *

1. S

Geforce Espor PC Warrior sistem alınır mi

sıvı soğutma mı var yanlış mı görüyorum
  2. S

Bilgisayarımda sıkıntı mı var

bunu düşünüyorum da montajında sıkıntı yaşarım diye korkuyorum
  3. S

işte soğutucu alayım diyorum sıvı soğutma yüksek fiyatı t6 ultra alıp nasıl takıcam onu bilmiyorum kasama sığar mı ramlere değer mi hiç bilmiyorum
  4. S

açık sayılı kasa rampage shake
  5. S

R5 3600 + B550'li Yeni bilgisayarım sizce nasıl ?

anakartı çıkarmak zor bi işlem mi bi sürü kablo var nasıl takıcağımı bilmiyorum ben toplamadım da üstünde takmak mı daha zor çıkarmak mı daha zor
  6. S

Beyler yaklaşık 2 ay önce yeni bir bilgisayar aldım baya araştırmıştım fps videolarını falan da izledim gayet iyiydi fakat son zamanlarda neden bilmiyorum beklediğim performansı alamıyorum oyunlardan ve bu oyunlar büyük bile sayılmaz valorant gta mesela (tamam gta büyük) Bilgisayar özelliklerim...
  7. S

benim ana kartımda bu amd işlemciler soğutucu için parça çıkmadı şu an stok fan var stok fana mı takılıdır.
  8. S

t6 ultranın montajını nasıl yaptın onun dışında sistemin güzel
  9. S

7200TL monitörlü pc toplama

https://www.itopya.com/hermes-a3556xt-amd-ryzen-5-3500x-Asus-tuf-3-rx-5600-xt-oc-evo-6gb-16gb-ddr4-1tb-disk-gaming-bilgisayar/ https://www.itopya.com/teknoking-amd-ryzen-2700x-Gigabyte-rtx-2060-oc-6gb-gddr6-16gb-dd4-240gb-SSD-1tb-disk-gaming-bilgisayar/ bu ikisi küçük yükseltmelerle iyi bi...
  10. S

teknoking güzel gibi bi sıkıntısını göremedim ama küçük yükseltmelerle 7200'ü geçer malesef.
  11. S

ben de arıyorum umarım biri yardımcı olur
  12. S

Bilgisayarı Aldıktan Sonra Ne yapacağım Test falan olacak mı?

görmedim onu ya kusura bakma ahahahah benim de bilgim o kadar.
  13. S

Bilgisayarı Aldıktan Sonra Ne yapacağım Test falan olacak mı?

donanım arşivinin videosu var izle
  14. S

DA 2 sistem stokları ne zaman yenilenir?

2 gün önceden beri full stokta bi var bi yok diyor ben de aynısını alıcaktım
  15. S

bilgisayar tavsiyesi

dasistem2 alıcaktım haftaya stokta yok diyor şu an ortada kaldım ne yapmalıyım bu zamanda alınacak en iyi f/p bilgisayar nedir monitör dahil 7.500 max bütçem var ne diyorsunuz
  16. S

Beyler İki Bilgisayar arasında kaldım ne diyorsunuz siz.

bütçem monitör hariç 5000 (-500 , + 500 )
  17. S

unlost eco plus evet modifiyeledim arkadaşım ram düşük hdd yok ama sonradan ekleme yaparsın dediler sıvı soğutma da çok gerekli görmüyorum şimdilik monitör 24" nasıldır kullanmadım hiç 2.bilgisayarla valorant 1080p high ayarlar kaç fps alırım ortalama.
  18. S

Biri arkadaşımın ikinci el 3-4 yıllık bi şey 5000 fiyatı var şu şekilde : Intel Core i5 6500 3.2 GHZ RAM : HYPERX FURRY BLACK 8GB DDR4 CL15 2133 mhz Graphics : AMD RADEON R9 380X NITRO Motherboard : MSI Z170A GAMING M7 DDR4 HDD : Seagate 1TB 7200 RPM Case: Thermaltake Core V51 Riing Edition...
Top Bottom