Arama sonuçları: *

1. sirwhy

😉 PC Hocası Yeni Sistemler Yolda 😉

smokin ne oluyor hocam?
  2. sirwhy

çözüldü

çözüldü
  3. sirwhy

20k ile alınabilecek en iyi pc

hocam nereden bakıyorsunuz bu verilere nereden ulaşabilirim ben de?
  4. sirwhy

iş için 25k sistem önerisi

bakabilirseniz mutlu olurum hocam teşekkürler
  5. sirwhy

hocam saatlerdir bakıyorum neredeyse her sistemde birinci öncelik ekran kartına verilmiş. işlemci ssd ve ram öncelikli hazır sistemleri nereden bulabilirim
  6. sirwhy

hocam güzel de ram, işlemci ve ssd’si düşük gibi geldi. aynısının 1tb ssd 32 ram ve ryzen 7’lisi 30k’ya toplanamaz mı hocam adobe ve kod editörleri ağırlıklı daha çok chrome ile olacak işim. o yüzden ram ssd ve işlemcinin yukarıda dediğim özelliklerde olmasını istiyorum. böyle bir hazır sistem...
  7. sirwhy

onu öyle yapayım o zaman haklısınız. diğer parçalarda neye dikkat etmem gerek işlemci anakart vs. ya da siz önerebilir misiniz
  8. sirwhy

dediğim gibi hiç bilmiyorum beyler sadece o iki parçanın olabilecek en iyisi olması gerektiğini düşünüyorum yine de daha iyi bildiğiniz için önerilerinize açığım
  9. sirwhy

Sistemi oyundan ziyade yazılım işleri için kullanacağım için öncelikle şu iki parçanın olması gerektiğini düşündüm. Daha önce yalnızca dizüstü kullandığımdan sistem işlerine uzağım o yüzden ilk amacım kesinlikle hicbir kasma donma yapmayacak bir pc oluşturmak. riske atmak istemiyorum. Geri...
  10. sirwhy

Düşük ekran kartlı pc toplama önerisi

Bir kaç hafta içerisinde toplayacağım pc’yi o yüzden stoğun kalacağını zannetmiyorum.
  11. sirwhy

Aydınlandım resmen hocam çok teşekkür ederim. Şu son dediğinizi yapmak aşırı mantıklı geldi. Hazır sistem alıp ekran kartını yükselteceğim vakit içindeki kartı satar öyle yükseltirim. Önerebileceğiniz hazır sistem var mıdır acaba bahsettiğim temel parçaları kaliteli olan? Ben pek anlamıyorum...
  12. sirwhy

Bunları önerdiğinize göre anladığım kadarıyla en az bir 7-8k ayırmam gerekecek ekran kartına. Teşekkür ederim. Hocam çok baktım ama hepsinde bütçenin büyük bölümünü ekran kartına veriyorlar konsept oyun bilgisayarı olduğu için. Bilmediğim 3-5k arası bir ekran kartı takılabilir mi diye sormak...
  13. sirwhy

Yüksek seviye ekran kartını (3080 gibi) daha sonra takabileceğim ya da yükseltebileceğim 20k bandında pc toplamak istiyorum. Amacım İşlemci, Anakart, Ram ve SSD olarak en iyi şekilde pc’yi toplayıp daha sonra elime para geçince iyi bir ekran kartı takmak. Daha önce PC toplamadım ama oyun...
Top Bottom