Arama sonuçları: *

1. stafer4

Da-2 son tavsiyeler

Mouse klavye ve ekran olarak tavsiyeniz varsa eğer itopya sisteminden beğendiğiniz tavsiyelerinizi beklerim
  2. stafer4

Da-2 son tavsiyeler

Eğer sistem sahibi isen kullanım tecrübelerinden performansından bahsedebilir misin ? 1593446797 Xpg nin yakın fiyatlı 2 ssd si var hangisinden bahsediyorsun söyler misin
  3. stafer4

Da-2 son tavsiyeler

Da-2 sistemini bugün veya yarın sipariş edicem. Kasa olarak tekrar corsair gözüküyor aynısı mı bilmiyorum. Fiyat olarak 100 lira indirim yapılmış. Yeni alıp kullanan ve hala gönül rahatlığı ile bu fiyata alabilirsin denilicek bir bilgisayar mı ? Görüşlerinizi yazarsanız sevinirim. Ekran 144hz -...
  4. stafer4

DA-2 Sistem kullananlar tavsiye-öneri verebilir mi?

Katılıyorum benimde gözümden kaçmadı değil
  5. stafer4

Switch yani değiştirme dediğiniz klavyede ne özellik sağlıyor anlayamadım ?
  6. stafer4

Teşekkürler. Bir de klavye için önerin var mı uzun zamandır masaüstü kullanmadım lapop klavyesi gayet yumuşak ve hassas idi. Fiyat performans olarak var mı önerebiliceğin bir klavye
  7. stafer4

Bu ips ve diğer ayırdığınız şey nedir bi kaç konuda gördüm fakat aydınlanamadım açıklayabilir misin acaba aradaki farkını 2 monitörün
  8. stafer4

Bi dakika fotoğraf gönderiyim buraya 1593247775 Bu iki monitör arasında fiyat farkı çok az nedeni nedir hangisini önerirsiniz ?
  9. stafer4

Eyvallah :) 1593247225 Bir de monitör 144 değilde yanlış hatırlamıyorsam 1750 hz bir asusun monitoru var. Arkadaşların önerdiği 144hz asus monitör ikiside aynı üretici ve fiyat bazında 200 lira civarında oynuyor. Bunun yanında bir de klavye ve mouse alıcağım oradan mı almamı tavsiye edersi...
  10. stafer4

O kadar farkediyor mu kaç derecelerde işlemci ? 1593227383 Yükseltme bölümünde işlemci bu daha iyi performans ve daha az ısınma problemli dediğin bir yükseltme var ise paylaşır mısın ?
  11. stafer4

Peki tüm cevaplatınız için teşekkürler iyi akşamlar
  12. stafer4

Bütçe 1200 ekran için. Soğutucudan feragat etmek mantıklı derseniz diğer seçeneklere bakabilirim
  13. stafer4

Peki bi de ekran almam gerekli öneriniz olur mu
  14. stafer4

Sistemin paketinde bulunan ssd kapasitesi sizce yeterli mi bu konuda biraz bilgisizim
  15. stafer4

Acayip düşüyor diyosunuz genel olarak mı bir sorun var yoksa size ait bir sorun mu yaşatıyor ? 1593216573 Şuan sistemde bulunan kasayı satın almamı tavsiye eder misiniz ?
  16. stafer4

Birkaç güne Da-2 sistemini almayı planlıyorum. Satın alıp kullanan arkadaşlardan tavsiye öneri eleştiri varsa bekliyorum. Teşekkürler
Top Bottom