Arama sonuçları: *

1. uPixelar

[Ryzen5 3600, GTX1650]Bu sistemi almayı planlıyorum, uyumsuzluk olur mu?

https://www.incehesap.com/flexy-silver-fiyati-48781/ aslında bu da yakın ayarlarda ve uzunca bir süre de idare edebilecek bir ekran kartı var sadece indirim çok yok, senin attığın daha kârlı ve 2060'a yükseltilebilir duruyor
  2. uPixelar

Corsair Carbide SPEC-05 550W 80 Plus Bronze USB 3.0 Siyah ATX Mid-Tower Kasa bu da mantıklı geldi, RTX2060, R5 3600 ve sistemi besler gibi edit: Havalandırma olarak kötüymüş vazgeçtim
  3. uPixelar

Şöyle bir özet geçeyim, tek tek toplamak hazır sistemlerden bir tık pahalı olabiliyor. Benim isteğim bunun gibi bir sistem bulup indirimlerden yararlanmak. İleride de RTX2060 ve besleyebilecek bir işlemci(R5 3600 gibi), 16GB RAM'e yükseltmek istiyorum. Şimdilik birikmiş param yok ve aylık 1000TL...
  4. uPixelar

2060'a yükselteceğimi belirttim ve tekrar işlemci yükseltmek istemiyorum, ekran kartı da attığım ürün de yok maalesef, 1650 var sadece.
  5. uPixelar

Sistemi tek tek toplamayacağım, attığım ürün linkinde de bahsettiğin yükseltmeler yok.
  6. uPixelar

WebTekno'nun yeni çıkarttığı sistemi inceledim ve sistemi tek tek toplamak yerine oradan(incehesap) özelleştirerek almanın daha uygun olabileceğini düşündüm. Sistem aşağı yukarı bu ve özelleştirilmiş hazır fiyatı: 6.734,20TL => Hazır Sistem(Özelleştirilmemiş hali) Tek tek verdiğim linklerden...
  7. uPixelar

Topladığım bilgisayarı direk açmalı mıyım ?

Başka bir pcden flash belleğe win10 atıp bilgisayarında kullanabilirsin(kurulumda lisans girmeden direk atlayabilirsin) Yardıma ihtiyacın olursa özelden detaylı bilgi verebilirim.
Top Bottom