Arama sonuçları: *

1. V

RTX 4070 hazır sistem parasına RTX 4070 Ti toplama pc çıkıyor!

Ekran kartı fiyatı nasıl hacılar uygun mu ?
  2. V

Amazon TR'den toplama bilgisayar alınır mı??

Amazon satıcısından alacaksan Türkiye'deki en iyi e alısveriş sitesi. Vergi falan cıkmaz bilmeyen sallıyor. Ama fiyatlar pahalı olabilir.
  3. V

6500TL SİSTEM TOPLAMA

teşekkürler hocam
  4. V

6500TL SİSTEM TOPLAMA

https://www.incehesap.com/epic-donanim-arsivi-gaming-pc-fiyati-43889/ Hocam bu sistem nasıl Peki hocam ekran kartı nasıl acaba
  5. V

6500TL SİSTEM TOPLAMA

https://www.incehesap.com/epic-donanim-arsivi-gaming-pc-fiyati-43889/ Hocam bu nasul acaba
  6. V

bilgisayarı fişten çekersem veya g kaynağı şalterinden kapatırsam bir şry olurmu

Yani pc kapalı iken usbye güç vermeye devam etmesini kapatabilirsin eğer özel bir şey için kullanmıyorsan. Ben sürekli kapatıp açmaya üşenirim ondan dedim :D Güç kaynağın iyi ise yine güçten cıkarmak prblem olmaz.
  7. V

bilgisayarı fişten çekersem veya g kaynağı şalterinden kapatırsam bir şry olurmu

Biostan usbye güç vermeyi kesebilirsin. Baktın mı hiç USB ayarlarına
  8. V

İTOPYA GÜVENİLİR Mİ?

Bu firmaların garanti iade süreçleri çok sıkıntılı birde teslimat süreleri uzun. Türkiyede her firma böle ama itopya da müşteri hizmetlerine ulaşmak bile problem.
  9. V

Bu bilgisayara bu fiyat değer mi ?

Seri teslimat yapan biri lazım. E ticaret sitelerine çok güvenmiyor arkadaş.
  10. V

sepete ekleyince 2x8 16 gb görünüyor hocam. Tek tek parçalara bakınca da fiyat baya makul görünüyor sanırım alacak. Fan nasıl sizce oc siz stok frekansta iş görür mü ?
  11. V

Hocam pcyi bir arkadaş alacak ta vatandan alır muhtemelen. 500 600 lira ucuza gelirse bakmaz bile. 1590739826 Burda tereddütlerim ram 8 GB Bi 8 daha lazım, kasa nasıl, işlemci wrath prism ile mi geliyor? 3600x in soğutucusu ne model? 1590739912 Fan wrath spire miş
  12. V

Merhaba arkadaşlar aşağıdaki pc yi almak istiyorum. Sizce fiyat ve ürün olarak değer mi pahalı mı? Benim gözüme fiyatına göre normal geldi. https://www.vatanbilgisayar.com/amd-3600x-asus-dual-rtx2070-8g-evo-tuf-b450-pro-gaming-wd-500gb-ssd-corsair-16gb.html
  13. V

El Capitan Sipariş Sonrası Parça değiştirme?

Felaket tellalı gibi yazıyorum ama :D:D arkadaş aynı fiyat flat ekranı curve yapmak için aradı toplam 3 saat falan telefonda bekledi hep bağlantı düştü halledemedi :D Yoksa denemekten bir zarar çıkmaz tabi :D. El capitan alanlar patlattı incehesabı bende dahil :D pcler bile 6-8 mayıs arası...
  14. V

El Capitan Sipariş Sonrası Parça değiştirme?

Hocm ulaşıp derdini anlatman baya sürer müşteri hizmetlerine uluaşmak vakit alıyor.
  15. V

İnce hesapta gelen siparişte sorun

Bakalım patlarsa el capitan lar patlar en az 264 sipariş var inşallah yeteri kadar stok yapmışlardır. Abdullah'a da yazık olur araya kaynar.
  16. V

Yeni Sisteme Ek SSD Montajı Nasıl Yapılır?

Evet hocam problem yok.
  17. V

RX 5950 XT

Bende şöyle bir algı oluştu artık aletin kendi gerçek performansından çok. Dış görüntüsü ne kadar albenili ise o kadar pahalıdır :)
  18. V

Yeni Sisteme Ek SSD Montajı Nasıl Yapılır?

Harddiski aktif değilken windowstan da off olarak ayarlayabilir hocam kendi tercihine kalmış ama dışarıda duracağına kasada dursun işleyen demir ışıldar :) Hocam anladığım kadarıyla Abdullah'ın verdiği hazır değerleri biosta ayarlamak için konuşuyorsunuz. Gayet rahat ve kolay ayarlarsınız...
Top Bottom