Arama sonuçları: *

1. Anilkaradag14

İki Bilgisayar Arasından Hangisini Tavsiye Edersiniz?

Kasa hava akışı oynadığın oyuna göre değişmekle beraber yeterli gelmeyebilir ama bence öncelikle stok ile deneyin gerekirse kule tipi soğutucu alırsınız.
  2. Anilkaradag14

İki Bilgisayar Arasından Hangisini Tavsiye Edersiniz?

ilk attığında 3 fanlı ekran kartı fakat gigabyte 3 fanlı olmasına rağmen eagle modeli yine de ısınıyor onu söyleyeyim. Diğerini seçip işlemciyi direkt 13400f seçip ssd’yi 1tb yapıp güç kaynağını da 650w seçersin küçük farklarla bence daha iyi olur.
  3. Anilkaradag14

Bu İki Sistem Arasından Hangisini Almalıyım

Uzun süre ryzen işlemci kullanmış biri olarak bende yeni sistemde intel tercih ettim. Hem ileriye dönüklük hemde ryzen’e göre daha az güç tüketip daha iyi tekli çekirdek performansı olmasından dolayı. Birde ryzen işlemciler inanılmaz ısınıyor. Özellikle 5600 ve sonrası.
  4. Anilkaradag14

GencerGaming Da-C2 Alınır mı?

O fiyata alınmaz işlemci 5500. Gaminggen’de 5600’lü ve 3060ti’li sistemler vardı bayramda bi oraya da bakın
  5. Anilkaradag14

HAZIR SİSTEM DAC2 ALINIR MI İNDİRİMSİZ

işlemci 5600 seçince fiyat 16-17k’lara geliyor o fiyatlara o işlemci ile 3060ti sistemler vardı gaminggen’de bayramda hala var sanırım bi oraya bakın
  6. Anilkaradag14

hangi 3070 li sistem alınır

https://www.gaming.gen.tr/kategori/hazir-sistemler/?filter_marka=powered-by-asus&filter_gpu-model=geforce-rtx-3070&query_type_gpu-model=or Buradan bayram indirimli olanlara bak ben f/p takılmadığım için nurburg 3070’i aldım gt501 kasa filan seçtim 850 watt psu seçtim ram’i rgb yaptım 23.8k’ya...
  7. Anilkaradag14

Daha iyisi size nasip olur inşallah ben aldım beyler h.o? G.o?

Dostum 3 banka veriyor +3 taksiti. Bundan yararlanmak için tutarı min 2 maks 9’a bölmen gerekiyor. 5’e böldün diyelim banka 3 ekler 8 olur. 9’a böldün 12 olur. Ama 10’a bölersen +3 vermez. Maks 9 olacak şekilde yazıyor zaten kampanya detayında. Bende sistem aldım birkaç saat önce 9’a böldüm 3’ü...
  8. Anilkaradag14

Gain v1 hazır sistem kullanan

Neydi psu üzerindeki
  9. Anilkaradag14

🔥🔥 VATAN GAMETALK 3 🔥🔥 ( İNDİRİM BİTTİ )

anakarta rgb kabloları bağlanıyor sanırım
  10. Anilkaradag14

içindeki bileşenlerle filan bence çok iyi fiyat. hele 14999 bedavadan biraz pahalı olmuş. anakart nasıl bilmiyorum intel anakartları hakkında pek bilgim yok amd kullandım hep
  11. Anilkaradag14

ya eagle diğer modellere göre 3-5 derece yüksekte çalışsa sıfır almaya kalksan 20'den aşağı 3070li sistem yoktur şuan 1681082059 sizde mevcut mu sistem
  12. Anilkaradag14

3 fanlı yazacaktım bende. yanlış yazmışım. Testlerde aşırı bir durum yok ama aşırıya kaçacağını zannetmiyorum 3 fanlı kartın
  13. Anilkaradag14

artı bu sistemin bileşenler de kıytırık değil psu ram vs.
  14. Anilkaradag14

hocam 3070'de 2 fan var eagle modelde sanırım ona rağmen mı ısı problemi var ? 3060 ve 3060ti'da var doğru. Siz kullanmış mıydınız hiç satmadan önce maalesef değilim hocam
  15. Anilkaradag14

bu sistemi alıp da aktif kullanan ve sorun yaşayan var mı? Karaborsadan alacağız artık biraz daha pahalı olacak. 15k'ya alamadık ama. üzerine 2k daha verilip alınır değil mi malum sarı siteden vs?
Top Bottom