Arama sonuçları: *

1. BaranZZ7

Çözüldü✓ İTOPYA SİPARİŞİM FATURALANIYOR

İtopyadan Ayın 26Sında hazır sistem almıştım kaç gündür beri hazırlanıyor yazıyordu sabahta hazırlanıyor yazıyordu müşteri hizmetlerini aradım montajın son aşamasında dediler bende tahmini ne zmaan kargolanır dedim yarın yani salı günü Ocak 3de dediler akşamı sipariş FATURALANIYOR dedi sizce...
  2. BaranZZ7

POWER BOOST VK-P3301B Işıklandırmalar kapanıyor mu ?

Bende jahrein Nova aldım aynı kasa var içinde 26sında sipariş verdim hala kargoya bile verilmedi gelince cevap verebilirim
  3. BaranZZ7

Çözüldü✓ İtopya 4 gündür sipariş hazırlanıyor gösteriyor

Hocam aynı hiçbirşey değişmemiş
  4. BaranZZ7

İtopya kargo yerini anlayamadım

@SadeceBirisi. Dediği gibi mağazalarda hazırlanıp verildiği için Md sistem bütün herkezi etkiliyor
  5. BaranZZ7

Haklısın reis sistemlerin sırayla yani önce kim aldıysa öyle montajı yapılıp gönderilmesi gerek fakat öncelik Md ye oluyor.
  6. BaranZZ7

Ya ne Md imiş ama biz önceden alıyoruz öncelik Md ye gidiyor
  7. BaranZZ7

İtopyadan pazartesi yani ayın 26 sı jahrein Nova aldım 2.fotografta hazırlanıyor diyor 1.de ise hazirlaniyor rengi yanmamış hangisi doğru anlayamadım bı yardimci olurmusunuz birde bugün müşteri hizmetlerini aradım cuma verilir kargoya dediler fakat verilmedi cumartesi kargoya verilmeye şansı...
  8. BaranZZ7

Bende 2gündür aradım yani süreci biraz ilerletmeleri lzm
  9. BaranZZ7

Reis yani onlarda para vermiş bizde vermişiz ne farkeder gerçekten bu olaydan memnun kalmadım
  10. BaranZZ7

Bende peşin verdim gerçekten kim önce aldıysa ona hazırlanıp gonderilmeli çok saçma parasını verdiğim sistemi alamıyorum şaka gibi
  11. BaranZZ7

Ben de jahrein Niva aldım tam pazartesi 26sinda hala ödeme onaylandı kısmında gözüküyor müşteri hizmetlerini aradım sisteminiz hazırlanıyor montajı fln yapılıyor dediler cuma günü verilir dediler daha verilmemiş.
  12. BaranZZ7

Bu sistemi aliyorum ama sizce psu yeter mi

https://pc-builds.com/tr/power-supply-calculator/
  13. BaranZZ7

Bu sistemi aliyorum ama sizce psu yeter mi

Bu sistemin parçalarıyla PSU yeterlimi diye Google da yerler var bakabilirsin sanırım yeter ama sen yinede bı bak cünku rtx 3070 çok güçlü bir kart nede olsa
  14. BaranZZ7

MD4 sistem ne zaman gelir

Büyük bir ihtimal hafta sonları geliyor sistemler yani tahminimce ya 1-2 hafta sonra bir hafta sonu gelebilir.
Top Bottom