Arama sonuçları: *

1. B

Ryzen 5 7600 işlemci, Rtx 4070 Ti Super ekran kartlı sistem nasıldır?

Dostum 50k bütçe gereksiz bence daha ucuza uyguna sistem bulursun hemen karar verme biraz daha bak derim
  2. B

Çözüldü✓ Bütçem tam 30k ve yayıncı değilim bana fps i dert etmeyeceğim bir sistem lazım

Arkadaşlar saçma sapan markalı ekran kartı sistem önermeyin zotac nedir nvıdıa asus msi gigabyte bu markalar dışında ekran kartı önermeyin dostum 30K 10 numara sistemler mevcut seni derdin hikaye odaklı ultra graphics de sorun yapmayacak kasmayacak yüksek fps de oynata bilen sistem arıyorsan bu...
  3. B

Ryzen 5 7600 işlemci, Rtx 4070 Ti Super ekran kartlı sistem nasıldır?

Dostum darboğaz olmaz ryzen 5 7600 bi hayli güçlü bir işlemci benim kasadada mevcut kendisi ama işlemci biraz sıcak çalışıyor bilgin olsun sıkıntısı olduğundan değil amd nin üretim gereği sıcak çalışıyor işlemciye güzel kaliteli soğutucu alırsan bulduğun 4070 super ekran kartının yanında harika...
  4. B

Hazır bilgisayar sizce iyi mi? yardımcı olabilir misiniz

Alınmaz kardeşim itopyada uygun fiyatlı hazır sistemler mevcut oraya bakmanı öneririm
  5. B

İ5 12400F-4060’lı sistem 20k’ya alınır mı?

En az 25k bana göre DDR5 sistem için
  6. B

İ5 12400F-4060’lı sistem 20k’ya alınır mı?

Kardeşim bütçen kısıtlı ise al ama bütçeyi çok sorun etmezsen biraz daha bütçe ekleyip DDR5 sistem alabilirsin hem kasayı yükseltebilirsin hemde Geleceğe Yatırım olur
  7. B

Bu sistem alınır mı? ?

Genel olarak güzel bir kasa parça değiştirme şansın varsa kasayı almadan önce ryzen 5 7600 işlemci ile msi b650 anakart alırsan bence daha iyi olur
  8. B

vatandaki bu hazır kasa alınır mı

DDR5 sistem öneriniz iyi Arkadaşlar da bu arkadaşın bize gösterdiği kasa DDR4 lü sistem zaten DDR5 destekli sistem anakartı pro H610M DDR5 destekli anakart hadi onuda geçtim bize gösterdiği sistem zaten onu çok uzun vadeli götürür bizim bakmamız gereken fiyat performans şahsen direk DDR5 sistem...
  9. B

vatandaki bu hazır kasa alınır mı

Ekran kartı tek başına 20000 TL Kasa bence iyi fiyat olarak psu alırsın zaten çok pahalı değil 2000 TL ye yakın bir şey
  10. B

10 üzerinden kaç puan sisteme

Rtx 4060 ve 3080 öneriler için sağolun sanrım rx alıcam önbellek yüksek olduğu için malum yeni nesil oyunlar için 8gb önbellek yetmiyor
  11. B

2. El alıcam 10000K geçmezse iyi olur
  12. B

O konu harbi uzun bende farkındayım zaten HHD SSD olarak bakalım konuya ekran kartı sordum ssd daha ön plana çıktı 😅
  13. B

Ya sorma o biraz arada kaynamak zorunda kaldı ssd haklısın bu arada
  14. B

Amd ryzen 5 7600 3.8Ghz 32MB ön bellek 6 çekirdek işlemci - GSKILL 16GB ripjaws 5200MHz DDR5 Ram - MSI PRO B650M-B DDR5 Anakart - MSI MAG 600W 80 Plus 120mm fanlı Psu - Octagon C50 120mm hava soğutmalı işlemci soğutucu - Game booster G1956BB USB 3.0 Model kasa - Arkadaşlar uzun bi kararım...
  15. B

Ekran kartında Kararsızım

Yani rx 6700xt için darboğaz olmaz demek istiyorsun
  16. B

Arkadaşlar öneri için teşekkürler bütçem kısıtlı olduğu için 2. El rx 6700 xt alıcam sanırım malum piyasadaki yeni oyunlar bellek kullanımı yüksek 12 gb benim için ideal olduğunu düşünüyorum 1713437175 Bu arada 2 işlemci arasında kaldım ryzen 5 5600 ile ryzen 5 7600 eğer ki bütçemde yetebilirse...
  17. B

Önerdiğiniz ekran kartında darboğaz olmaz mı rx 6700 dışında zira GPU kullanımı yüksek olmasını istiyorum CPU ya kıyasla
Top Bottom