Arama sonuçları: *

1. D

Sinerjiden aldığım sistem geldi.

Hangi versiyonu indiricemki
  2. D

İşlemci testi için dimi o.
  3. D

Furmark testi 7 dakkikdır çalışıyor maximum sıcaklık 77 şu an ekran kartı gayet sessiz çalışıyor minimum fps 70. 1920x1080de test ediyorum.
  4. D

Dostum hava akışı pöfür pöfür nasıl anlatabilirim gayet iyi elini koyduğunda o havayı çok rahat hissediyorsun öyle diyim sana. 1599236667 PSU yükselttim ondandır psusu çok dandikti bide 16gb ram ekledim yani daha ucuzu bulunurmuydu bilemem ama bu sistem memnun eder beni 1 2 sene sonra...
  5. D

4400e aldım 1599236205
  6. D

Hava akışı gayet güzel önden hava çok rahat giriyor full mesh
  7. D

Sinerjiden aldığım sistem bu gün elime ulaştı sapasağlam hiç bir sorun göremedim kasa içinde, ekipmanlarım daha gelmedi siparişi yeni verdim idarelik Bi mouse klavye ayarladım sistemi ne gibi testlere sokmam lazım yeni hazır sistem geldikten sonra yapılması gerekenler nelerdir. Sistem...
  8. D

Bu ekran kartı bu kasaya sığar mı?

Hazır sistemde alternatif olarak Peki konu ile alakasız bir şey sorucam uygun fiyatlı Ryzen 5 3600ü soğutucak kule tipi soğutucu var mı piyasasını hiç bilmiyorum ben 200 250tlye.
  9. D

Bu ekran kartı bu kasaya sığar mı?

Hazır sistem alıyoruz her parçası ile çok kaliteli bir sistem ayarladık ekran kartı gigabyte 1660 süper Gaming bu kasaya sığar dimi sığmasa koymazlardı herhalde hazır sistemde seçeneklere. https://www.sinerji.gen.tr/ranker-virgo-rgb-tempered-glass-usb-30-atx-mid-tower-kasa-p-36328
  10. D

Alırım bi hayırlı olsun

Yükseltmesem psu çok kalitesiz oluyordu sistemi ona emanet edemezdim gamepower mi ne o c4 dedikleri Psu yani o yüzden öyle bir seçim yaptım. 1598919778 Yoksa psu mu yükseltmek Anakartmı desen tabi Anakart ama hazır sistemlerin hepsinde dandik dandik Psu koyuyorlar bu sistem iyi mi diye link...
  11. D

Alırım bi hayırlı olsun

Upgrade yapmak istersem b450 Anakart ta dahil ederim o problem değil sonuçta her parça satılabilir bi durumda işimi görsün bu yeter 1598919227 Evet aynı fikirdeyiz ama b450 yapmamın bana performansta bir etkisi olmucaktı onun yerine rami 16gb yaptım psu yükselttim benim bütçeme göre ayarladım...
  12. D

Alırım bi hayırlı olsun

Alternatif olarak rx580 vardı seçmek isterdim ama bütçeyi 300 TL falan aşıyordu belki dediğin gibi daha iyisi alınabilirdi, sen anlayan birisin parça kalitesi olarak ve giriş seviyesi olarak iyi bir sistem değil mi beni 2 sene götürür diye düşünüyorum.
  13. D

Alırım bi hayırlı olsun

İnşallah istediğin gibi bir sistem gelir kardeşim. 1598918586 Oda doğru o zamana ayak uydurur bizde bu beni o zamanlara taşısın yeter 😊 1598918686 Monitör dahil bütçeyi aşmak çok isterdim ama dediğim gibi bununda beni memnun edeceğini düşünüyorum.
  14. D

Alırım bi hayırlı olsun

Doğrudur dediğim gibi benim seçimim bu yöndeydi ne kadar doğru ne kadar yanlış Tartışılır öyle uçurmasını beklemiyorum beni bu sistemin 2 sene götürsün yeter 😊
  15. D

Alırım bi hayırlı olsun

Tabi öyle ama dediğim gibi bütçeyi aşamadım 4400 TL'ye alabileceğim iyi bir sistem aldım 2 sene götürsün yeter ileride 2060lı dizicem hayırlısı ile 😊
  16. D

Alırım bi hayırlı olsun

1650s almak yerine herkes rx570 önerdi ve bu modelinin soğutması da iyi hoşuma gitti nvidia tarafında 1660 süper den aşşağı önermiyolar testlerine baktım rx570 önde o yüzden böyle bi karar verdim. 1598918274 Teşşekür ederim inşallah daha iyilerini dizersin brom 😊
  17. D

Alırım bi hayırlı olsun

Siparişi verdim Fiyat 4400 TL bütçeyi daha fazla aşamadım beni 2 sene götürsün yeter ileride çok kral sistem dizicem, sistem iyi mi yorumlarınızı bekliyorum 😊
  18. D

5430 TL - PCH F Class 1.2 bu hali ile alınır mı?

Bu gayet iyi sistem peki satıcıların hepsi güvenilir mi bi sorun yaşarmıyım, bu arada daha önce hiç sistem toplamadım montaj bios falan hiç anlamam.
  19. D

Her sistem böyle ben anlam veremiyorum ya neden ekran kartı ve işlemci okey diğer parçalar kalitesiz oluyor 5500a 1660 süperli Ryzen 5 2600 diğer parçaları fiyat performans güvenilir bir sistem yok mu psusundan tut kasasına yetersiz bir fiyat mı yoksa hazır sistemlerde Kalitesiz parçaları mı...
  20. D

Yeni sistemlerin ne zaman çıkacağını kestiremiyorum çok uzun sürer gibi geliyor.
Top Bottom