Arama sonuçları: *

1. KendineMüzisyen

İtopya fiyatlar Bi anda artması

18k dan 32k'ya çıkması çok da normal değil bence. Kampanya fiyatı olsa olsa 5-6k indirimli olsun. 24k oldu. Kur farkını hesab et 26-27 maks bence. Pek de normal değil.
  2. KendineMüzisyen

İtopya fiyatlar Bi anda artması

Dolar artıyor bahanesiyle arttırmışlardır ama biraz fazla geldi.
  3. KendineMüzisyen

Game garajdan aistem buldum nasıl

Yakışmadı gamegaraj. o.O2
  4. KendineMüzisyen

Hazır sistemler neden toplamadan daha ucuz?

Hepsi ucuz değil. Ucuz olanlar da sınırlı stokta indirimli halde olduğu için.
  5. KendineMüzisyen

K13 sistem geldi, kuruluma yardımcı olur musunuz

Peki driverlerin güncel olup olmadığını nasıl kontrol edeceğim? Bilgin var mı?
  6. KendineMüzisyen

Peki hocam pc yeniden başlatırken shift basılı tutunca gelen ekrandan tüm diskleri boşaltma yapılır mı? Yani iki diskinde içini sıfırlamak istiyorum. Ssd içinde W10 yüklü. W10 da silinir mi bu yol ile? 1657795216 W10 silinsin isityorum yani.
  7. KendineMüzisyen

Hocam sıkıntı olmaz ama koyacağım yeri bulamadım yani kızak var mı yok mu göremedim.
  8. KendineMüzisyen

Yok hocam geçen sene aldığım seagate 1 tb hdd
  9. KendineMüzisyen

Tamam 8 li pin 6 lı ya da oluyor. Ekran kartı kablolaması tamam ama vidalaması sıkıntı hangi vida kullanacağım bilmiyorum. Bakalım deneyip yazıcam.
  10. KendineMüzisyen

Hocam hdd için kızak bulamadım. Ssd nereye koyacağımı biliyorum. Fakat sata kabloları kasanın alt kısmında. Bir de ekran kartına takacağım 6 lı pini bulamadım.
  11. KendineMüzisyen

Sistem geldi. Adım adım yapacağım. İlk ekran kartını takacağım ama vidalarken hangi vidaları kullanacağım bilmiyorum. Bir sürü vida çıktı anakart kutusundan. 2 tane de 8 pinli kablo var. Hangisini ekran kartına takacağım? Sonra elimdeki 3.5 sata ssd ve hdd takacağım ama neresine nasıl...
  12. KendineMüzisyen

7500-8500₺ Bandinda Gami̇ng PC Öneri̇si̇

Pusuda bekle. O ssd gelince al. Sabaha yenilenir tahminen.
  13. KendineMüzisyen

King-13 için hangi driverları indirmeliyim?

Audio, chipset ve bios update hakkında bilgi verir misiniz nasıl yapacağıma dair.
  14. KendineMüzisyen

King-13 için hangi driverları indirmeliyim?

https://www.itopya.com/king-13-maskintel-core-i3-10100fpny-geforce-gtx-1650-dual-fan-4gb16gb-ddr4500gb-nvme-m2-ssdgef_h19916 Hangi driverleri indirmeliyim? Link bırakırsanız sevinirim.
  15. KendineMüzisyen

🔥Sonunda sistemi aldım.🔥

Hayırlı olsun.
  16. KendineMüzisyen

Yeni bilgisayarda ne gibi kontroller yapmalıyım?

Sağolun hocam yardımınız için.
  17. KendineMüzisyen

Hocam çekeceğim videoda sadece parçaların eksiksiz olduğuna mı dikkat edeceğim? Yani direkt geldiği gibi kurup bakma ihtimalim yok gibi. O yüzden.
  18. KendineMüzisyen

Kargocudan alırken mi almaya başlamalıyım yoksa kapıdan alıp m?
  19. KendineMüzisyen

İndirmem gereken Driver neler, nereden indireceğimi nereden bileceğim? Sanırım gpu'yu ben takıcam. Kolayca takılıyor mu? 1657391817 Driverları nereden indireceğim?
  20. KendineMüzisyen

Hocam mesajınızı yazmamışsınız?
Top Bottom