Arama sonuçları: *

1. Peonta

kasa ve atx anakart hakkında pek bir şey bilmiyorum

Gigabyte H410M S2H V3 Intel LGA1200 DDR4 Micro ATX Anakart - sistemin bana sunduğu tek anakart bu ama iki tane kasa var ve uyar mı uymaz mı bilmiyorum Performax 650 W Inferno Siyah RGB ATX Oyuncu Kasası kasanın biri bu GAMEPOWER DARK SIDE GAMING RGB 650W TOWER KASA diğeri ise bu ilk attığım...
  2. Peonta

bu bilgisayar başlangıç için nasıl

tamamdır bunu bir konuşayım diğer sitelerden de 1 kasa seçip karşılaştırayım 1660518271 yardım eden herkese teşekkür ederim
  3. Peonta

burda kasa fanı falan diyor fanları ayrı mı satıyor olum bunlar yoksa ekstra mı?
  4. Peonta

ama diğerinde atx diyor o ne? ekran kartı ile ilgili olduğunu biliyorum da sorun çıkarır mı? 1660517955 başka verilen bir seçenek yok aga napalım
  5. Peonta

sanırım diğerininde fanları var önünde açıklık var ama sanırım diğeri açık daha güzel olur daha çok hava alır
  6. Peonta

bu sistemdeki kasalardan hangisi daha iyi olur? 1660517775 7-10 arası bir şekilde ddenkleştiririm
  7. Peonta

aynı sistem burda 15 ben birde şu diğer atılanlara bi bakayım 1660516911 abi bulabildiğin en ucuz hazır sistem 1125 euro ki aşırı güçlü bir sistem değildi yanlış görmediysem bakarım bir ara ona tekrar
  8. Peonta

apulardan hiç emin değilim be hocam elimize para geçiyor az buçuk çok çaresiz kalırsam apu düşünüyorum şuan
  9. Peonta

9k bu
  10. Peonta

abi 1660 lı bir sistem topladım 22k ya denk geldi yani
  11. Peonta

8-11 gibi ama önce bulmam gerek ona göre bütçe planı yapıcam ama 7-10 arası olursa benim için daha iyi olur
  12. Peonta

yani abi başka yerden bulamıyorum belki vatan bilgisayara bakabilirim yada gaming gen tr ye kıbrısta olduğum için gördüğüm her fiyat bana ucuz geliyor burdaki fiyatlardan dolayı
  13. Peonta

Ryzen 5 3600 16GB 500GB 240GB RX550 sitede başka bilgi yok başlangıç için götürür mü bu bilgisayar beni daha sonra parçalarını değiştirmeyi düşünüyorum bilgisayar n11 deki zeiron apx60
Top Bottom