Arama sonuçları: *

1. S

65.000 TL'ye sistem önerisi

Hocam sistemi 1080p monitörde kullanacağım. Sistemi hemen almak istiyorum o yüzden biraz bütçemi düşürdüm. Aşağıdaki iki sistemden hangisini önerirsin veya 55.000 civarında sistem önerebilir misin?
  2. S

Bu iki sistem arasında kaldım. Sizce hangi sistemi almak daha mantıklı? 4070ti Super li sistem daha dengeli görünüyor 4080 Superli sistemin ekran kartı olarak daha iyi fakat diğer bileşenler biraz daha kötü duruyor.
  3. S

Hocam önerdiğiniz sistem bayağı hoşuma gitti. Bütçemi ayarlayıp birkaç ay içinde önerdiğiniz sistemi alacağım.
  4. S

2x8 CL38 ramlar pek hoşuma gitmedi 2x16 CL30 almak daha mantıklı gibi geliyor. öneri için teşekkürler.
  5. S

Oyun için alacağım ve 1080p monitöre sahibim ileride 2K monitöre geçme ihtimalim var. Yorum için teşekkürler. Sistemi inceleyeceğim, öneri için teşekkürler. Alacağım sistem sanırım linkte görünmüyor sistemi aşağıya bırakıyorum.
  6. S

65.000 TL'ye aşağıdaki sistemi almayı düşünüyorum. Sistemde eksik donanım veya başka bir sistem öneriniz varsa yazarsanız sevinirim...
Top Bottom