Arama sonuçları: *

1. C

Gamegarajdaki bu sistem sizce nasıl parça kaliteleri vs.

gg düşük bütçeli parçalar satma peşinde yani kaliteli parçalar çok beklemeyin fakat çöp bir malda almıyorsunuz maliyetten kısılmış parçalarla sistem yapıyor genelde yani demek istediğim paranız varsa zaten ssd samsung 990 pro, ekran kartı 4060 olacaksa illa strix, anakartda strix aourus, ramler...
  2. C

ekran kartı ve işlemci mi yoksa diğer parçalar mı daha ön planda olmalı

Valla kardeş bütçe zevk meselesi bu işler kendim rtx 3 bin serisi ilk çıktığında sistem topladım 3-4 yıl önce 5950x ve 4090lı donanıma verdiğim para kadarda kasanın görseline vermiştim lianli dynamic kasası 12 tane fanı kasa içi monitörü vs vs şahsen şuan gene sistem toplasam gene aynı şekilde...
  3. C

1 Aylık Sistemim Ne Kadar Eder

82bin tlsi var
  4. C

Çözüldü✓ İTOPYA'DAN ALDIĞIM SORUNLU SİSTEM

kesinlikle iade almak zorundalar biraz şamar istiyorlar anlaşılan, yeni iade kanuna göre 14günlük sorgusuz sualsiz(keyfi iadelerin alsatçıların önüne geçmek için) iade hakkı kalktı evet bunu herkes biliyor fakat ayıplı mal olma durumunda 14günlük sorgusuz sualsiz iadeniz devam ediyor itopyayı...
  5. C

Çözüldü✓ Vatan bilgisayar rezilliği

bence senin için daha iy olmuş 32ye upgrade yapman daha az maliyetli daha kolay olur bu arada sonrafan farkettim direk eksik 16 ramle gelmiş allah kolaylık versin :D
  6. C

Arkadaşım Pc Satıyor Ne Kadar Eder

Gecen yıl sistemi satarken blackshark usb, deathreader elite mouse ve blackwidov v3 ü bedavaya vermiştim, g300se para istemek nedir lo :)
  7. C

Monster Abra A5 V20.4.2

30-35k arasına cıkıp oyuncu laptopu alıyorsan şuanki zamanda alınabilecek en mantıklı model nitro 5 12700h 4060 olan cihaz daha sonra tulpar ondan sonra victus. Ekran paneli donanım kadar önemli 30-40bin verip %45 srgb kullanmak saçma limiti falan es geçtim.
  8. C

Sınırsız bütçeye alınabilcek en iyi sistem hangisi?

Türkiye pazarında daha pahalı sistemler vardır, yurt dışı özellikle asya pazarlarında altın kaplamalı kasalar ekran kartları vs vs :)
Top Bottom