Arama sonuçları: *

1. corez

I5 14400F - RTX 4070 OC 12 GB HAZIR SİSTEM HAKKINDA

yazılım taraflı daha stabil ve performanslı calıstıgı durumlardan dolayı
  2. corez

I5 14400F - RTX 4070 OC 12 GB HAZIR SİSTEM HAKKINDA

işlemcide amd alabilirsin ama ben sizin yerinizde olsam ekran kartını nvdia alırdım
  3. corez

Yarın Bu sistemi alacağım alınır mı?

sistem gayet yerinde hocam burda forum cpu cöpten olsun ekran kartı iyi olsun gözüyle bakıyor insanlar sen aldanma oynadıgın oyuna veya işine göre işlemci daima iyidir , benim bir bilgisayarımda 14900k takılı üstünde 3070 ekran kartı var yan pc olarak kullanıyorum
  4. corez

Batumdan bilgisayar almak hala mantıklımı

batumu bilmiyorum ama ben urunlerimi almanyadan getirtiyorum , ortalama yuzde 20 fiyat farkediyor cok bi aman aman fark yok ama sivi sogutucu yada hava sogutucu gibi urunlerde fark oluyor onlarda kar marji daha yuksek tutuluyor
  5. corez

DA-G10 Sistemi alınır mı?

millet keriz degil ki f/p olmayan sistemi alsınlar , artık vatan indirimleri geliyor vatan yaptımı indirim yapıstır al
  6. corez

Gaming gen tr vulcan 4060ti zam

bu dogru , oyunlarda fps amd daha cok verirken daha cok cpu kullanırkan intel daha az cpu tüketerek bir tık düsük cpu veriyordu işlemci kullanan oyunlarda ben hem iş hem oyun icin inteli tercih ettim amd iş programalrında cok fazla cpu tüketen verimsiz bir işlemci suan 3 kasam var 3üde intel
  7. corez

Acısıyla tatlısıyla sistemi bitirdim :)

kusursuz duruyor
  8. corez

HANGİ İŞLEMCİYİ SEÇEYİM?

yazılım programları icin giriceksin geekbench6 diye aratıcaksın örnegin i5 12400f geekbench6 multiscore diye arat öyle araştıra araştıra hangi işlemci ne veriyor ona bakarak alabilirsin ordaki 1 k skor farkı cok fark yaratır
Top Bottom