Arama sonuçları: *

1. M

RTX 3060 12GB'li sistem alınır mı?

Kasa alınır mı peki? Gamebooster iyi midir?
  2. M

Upgrade yapmadan direk alacağım jahrein olanı https://www.itopya.com/jahrein-deimosintel-core-i5-12400fgigabyte-geforce-rtx-4060-ti-eagle-oc-8gb16gb-ddr4500gb-nvme-m_h18365
  3. M

Jahrein olan mi? Peki onda yükseltme yapmadan direk alsam ne olur?
  4. M

O kadar sistem geldi ve hepsi güzel dendi ki hangisini alacağımı şaşırdım 1699040442 Son olarak bu sistemi direk bu şekilde alsam işimi görmez mi hocam? Oyunlarda daha iyi performans sunar belki de...
  5. M

Ödeme adımında bankkart combo kullanıyorum ama taksit seçenekleri çıkmıyor acaba neden? 1699038494 @Cavuskerem
  6. M

Bende tam bu sistemi atacaktım Sizce de bu olur mu? @Cavuskerem @angel
  7. M

Bende tam bu sistemi atacaktım Sizce de bu olur mu? @Cavuskerem @angel_eye
  8. M

Yeri gelecek bilgisayar öğlen açılıp ertesi gün sabaha kadar hiç durmadan oyun ve diğer işler ile kullanılacak, ardından bir kaç saat kapalı kalıp tekrar 6 7 saat aralıksız çalışacak Elimizde patlamasın😅
  9. M

Merhaba, Photoshop After Effect ve oyunlar için bu sistem yeterli olur mu? Çok büyük işler yapmayacağım ama bir iş yaparken de kanser etsin istemiyorum. Ayrıca 3060 da DLS 3 özelliği yok, oyunlarda FPS değeri nasıl olur acaba? En basit örnek: RDR 2 ve Ghost Recon BreakPoint Veya onun yerine...
  10. M

Bu hazır sistem alınır mı?

Gaming genden alayım yani öyle mi? Peki neden Asus'u önermediniz? R5 5600 o sonuçta 1698873199 Az önce baktım da gaming gen'in bayağı bir şikayet mevzusu var, şans mi yoksa ihmal mi bilemedim
  11. M

Bu hazır sistem alınır mı?

Merhaba, bu sistem alınır mı sizce? Fiyatı 17 Bin ₺ Not: Photoshop, After Effect kullanacağım ve bunun dışında farklı farklı oyunlar oynayacağım. 17K olan ve 20K olan arasında kaldım. Gaming gen de birde şu sistem var, ikisi Arasında kaldım yardım eder misiniz; Gaming gen Link...
Top Bottom