Arama sonuçları: *

1. spaghettisosu

30 k pc onerisi lazim

Monitör dahil mi?
  2. spaghettisosu

30 k pc onerisi lazim

ne tür oyunlar oynuyorsunuz
  3. spaghettisosu

BU SİSTEM DARBOĞAZ YAPAR MI

Biz kuzeninize mi güvenelim benchmarklara mı? Belki benchmarkta 7000 MHz RAM var kuzeninde 5600 MHz? Kuzenin bilgisayarında mining virüsü var benchmarkta yok? Bir çok faktör var, yanlış bilgi vermeyelim emin olmadığımız konularda 🙏
  4. spaghettisosu

Shark 7A bu değiştirmelerle alınır mı?

Orijinali Biostar B650 zannediyordum, değişmiş. O kadar para vermeye gerek yok, Prime B650 bir anakart yeterli olur. O RAM kaliteli değil, ileride daha iyi bir RAM alsan bile frenleyecek o sebepten öyle demiştim.
  5. spaghettisosu

Shark 7A bu değiştirmelerle alınır mı?

Anakartı orijinale çekip soğutucu alın. Bütçe kalırsa düzgün bir RAM alın.
  6. spaghettisosu

Palit 4060ti 16 gb bu fiyata Alınır mı?

Dandik giriş seviye anakart, DDR4 sistem, 5600x ile 5600 arasında fark yok, SSD kalitesiz gibi gibi. Daha iyileri kesinlikle bulunur, geçen 35K'ya 4070Super R5 7500F sistem vardı.
  7. spaghettisosu

Hazır Sistem bulmak için site site gezmeye son -OPEN SOURCE HALE GETİRDİM-

Valla elinize sağlık ya uzun süredir böyle bir şeyin gelmesi gerektiğini düşünüyordum, akakçe gibi çok kullanışlı. Artık yaptığım önerilerde bu siteyi kullanmalarını da önereceğim.
  8. spaghettisosu

Palit 4060ti 16 gb bu fiyata Alınır mı?

Kesinlikle 31Kya alınmayacak bir sistem.
  9. spaghettisosu

rtx4070 super sistem 35.999TL

İyi bir sistem, bu fiyata daha iyi bir sistem alamazsınız. Güzel sistem yani iade etmeyin.
  10. spaghettisosu

rtx4070 super sistem 35.999TL

7600 ile 7500F arasındaki tek fark 7600'ün içinde dahili ekran kartı bulunması. MLD çok iyi bir SSD değil, önermem. Stok soğutucu kışın belki kurtarabilir ama yazın kurtarmıyor.
  11. spaghettisosu

23K bütçeye VALODA +500fps hazır sistem

neden +500 fps, 540Hz monitörünüz mü var?
  12. spaghettisosu

Gaminggentr 4070 16 gb ryzen 7500F özelleştirme ile 59 k alınır mı? arkadaşlar

Pardon direkt başlıktan yorum yaptım. O halde alınabilir, ama Shark 7-A özelleştirilince daha iyi olabilir. Şuan atamıyorum ama atarım birazdan.
  13. spaghettisosu

Hakan Balcının Hazır Sistemi Alınır Mı

Kesinlikle alınmaz. Çok kazık ve kötü bir sistem.
  14. spaghettisosu

PC almak için beklenmeli mi?

Bilgisayar fiyatları düşecek, ufaktan düşmeye başladı zaten, RTX 5000 serisi, Ryzen 9000 serisi geliyor, bunlarla ilgileniyorsanız beklemeye kesinlikle değer.
  15. spaghettisosu

bu 4090 sistem yeterlimi

Montajını düzgünce yaptıktan sonra yeterli olur, herhangi bir destek yeterli olur zaten eğilmesini engellesin yeter.
  16. spaghettisosu

bu 4090 sistem yeterlimi

Bu arada 4090'ın içinden tutucu çıkıyormuş galiba, almanıza gerek yok tutucu.
  17. spaghettisosu

bu 4090 sistem yeterlimi

Kavisli olursa VA panel olur ghosting problemi çok fazla olur. Bu monitör iyi gibi, daha bilgili birisi çıkar.
  18. spaghettisosu

bu 4090 sistem yeterlimi

GPU tutucu almanızı öneririm, almazsanız da en azından altına lego mego bişeyler koyun ki yamulmasın :D
Top Bottom