Arama sonuçları: *

1. Azexxes

Neden forumda böyle bir bug var

Bende de oluyo yalnız değilmișim demekki onu benden kaynaklı sanıyodum ben
  2. Azexxes

5 farklı tarayıcım var normalde hepsini farklı șeyler için kullanıyom chrome genelde tıkladığım șeyi 0.1 saniyede açıyor opera 1 saniyede açıyo bilmiyom bașka telefon kullandiğimda felan bana çok yavaș geliyo ondan alıșmisim
  3. Azexxes

Yenileyince düzeliyor 1609790853 Chromedan giriyorum hep önceden opera kullanıyodum ama opera da çok yavaș
  4. Azexxes

Aynen bende de herzaman olmuyo zaten bazen çok hızlı tıklıyorum bikaç șeye o zaman böyle oluyo
  5. Azexxes

Nadiren oluyor telefonu çok hızlı kullanıyorum arka arkaya bisiye tıklayınca bazen forumda böyle bug oluyor benden kaynaklı olduğunu düșünmüyorum forumun tepki süresi yavaș
  6. Azexxes

Benlik nasıl olabiliyor hani aynı foruma giriyorum daha önce de oldu yine konu açtım sırf böyle konu açtım diye uyarı verdiler
  7. Azexxes

Arada oluyor böyle telefondan girince foruma ekran resmini koydum alta
  8. Azexxes

Bu nasıl bir forum bugudur

Ic donanimlarla forumun ne alakasi var anlayamadım ya da cep telefonlariyla teknik bir sorun bu teknik sorunda ne paylasiliyor peki benim telefonumdan kaynaklanan biseu degilki ilk defa basima geldi bende paylasmak istedim
  9. Azexxes

Uzerine vs tıklamadim sadece bildirimler kismina tikladim zil isaretinetikladim ekran vs kaymadı google kapatip yeniden actim 1607105293 Bu arada hangi kategoride acmam gerekirdi teknik sorun degilmi neden uyari aliyorum anlamadim
  10. Azexxes

Hayir ayni anda hem bildirimler hemde adamin profili acildi
  11. Azexxes

Ekran resmini koydum daha yeni oldu
  12. Azexxes

Forumda cevap yazma kısmı buga girdi

Sildim yine gitmiyor ama sanirim duzeldi
  13. Azexxes

Forumda cevap yazma kısmı buga girdi

Forumda hangi konuya girsem onceki konuda en son yazdigim mesaj geliyor silip yeniden yazmak zorunda kaliyorum can sıkıcı duzeltebilirmisiniz
  14. Azexxes

Mobilde ekranın sol tarafının birazı gözükmüyor

Hayır hiç değistirmedim aynı duruyor ama sol tarafın birazı yok hala belki problem bendendir ama önceden olmuyordu ilk acildiginda forum
  15. Azexxes

Mobilde ekranın sol tarafının birazı gözükmüyor

Resmi yukledim boyle gozukuyor masaustu sitesi yaparsam normal gozukuyor forum ilk acildiginda boyle degildi cunku ayni telefondan giriyorum
Top Bottom