Arama sonuçları: *

1. Aerondight

Witcher Üçlemesi 22.80 TL

bilmiyorum mesaji sonradan okuyunca banada garip geldi ama altta kalmak istemedim acikasi jsndjd ve birde benim dediğim gibi bi durumda var bu durum baya üzücü iyi günler
  2. Aerondight

World War Z

mobilden alayım bari
  3. Aerondight

World War Z

oyun bi hafta sonra ucretsiz olmiyicakmi şimdi kütüphaneye eklemem mi gerekiyor yani bi kaç gün sonra yeni bilgisayarım gelicek Perşembe sipariş ettim şuanda eski pc ye de indirmek istemiyorumda sadece oyunu eklesem olurmu beyler birlikte oynamak isterim
  4. Aerondight

tribe falan girmedim kardeşim hani boş konuşuyorsunya ondan öyle yazdım ayrıca benzetmen saçmalıkdan ibaret ben kimsenin birşeyin calmiyorum adamlar zaten steamdan kazanacagi kadar para kazanmış milyon kazanmışlar ben paralarınımı çaldım ben sadece daha fazla kazandırmak istemedim gittim beleşe...
  5. Aerondight

haklısın kral kesinlikle ülkemiz deki gençler çok zengin canları sıkıldıkça oyun satın alıyorlar zaten 3-5 tl bir şey oyunlar dimi satin almam daha mantıklı cidden artık öyle yapicam kesinlikle ????
  6. Aerondight

jshdhsj çok iyi tespit world war z yi deniyicem cs ye devamkee
  7. Aerondight

hocam world war z nasıl bi oyun zevklimk left 4 dead 2 oynamadim ama oynayan arkadaşlarim vardi çok zevkliydi bencede online ı sağlam oyunlara verilir para mesela cs go kesinlikle hakediyordu parayi vermiştim almıştım şuan ücretsiz oldu
  8. Aerondight

kesinlikle ben orjinal alsam kesin alırdım emin ol da ne gerek var hikaye oyunu değilmi :) online oyunlar dışındaki tüm oyunları torrent indiriyorum ben
  9. Aerondight

torrent ??? msndjsnsjsj
Top Bottom