Arama sonuçları: *

1. K

Mac ile sadece İOS için mi kod geliştirilebilir?

M1 mac mini almayı düşünüyorum. 16 gb 256 gb ssd olacak. Sizce hangi monitör iyi olur? Oyun oynamayacağım.
  2. K

Mac ile sadece İOS için mi kod geliştirilebilir?

Soru başlıktadır.
  3. K

Java için kitap önerisi

Javaya yeni başlayacağım kodlama temelim var c# biliyorum ileri ve güzel bir şekilde anlatılmış türkçe bir kitap olursa güzel olur.
  4. K

Visual Studio C#derslerini nerden alabilirim önerisi olan varmıdır?

udemy bak derim 50 lira. Sana bi taktik vereyim udemyden bişe alıcağın zaman hesabını aç udemy e 1 defa gir sonra 5 gün girme ne telefondan nede tabletten girme 5 günün sonunda kurslar 33 lira oluyor dene.
  5. K

Java Netbeans 8.2 hatası

Hata bu. Javaya yeni başladım udemyden aldığım bir ders üzerinden devam ediyorum ve eğitici kişi bunu indirin dedi onun yaptığı şekilde indirdim bu hatanın çözümü nedir?
  6. K

Web tasarım için gereken tüm kodlama dilleri

Web sitesinin hem back-end hemde front-end i için bilmem gereken tüm dilleri söylermisiniz. Bide söylediğiniz dillerin hangisinden başlamam gerektiğinide söylerseniz sevinirim.
  7. K

Nasıl yazılımcı olunur. Hangi dilden başlamalıyım.

Teşekkürler abi.
  8. K

Nasıl yazılımcı olunur. Hangi dilden başlamalıyım.

Merhabalar. Ben 14 yaşındayım ve yazılımcı olup büyük şirketlerde büyük bir insan olmak istiyorum burda size danışmak istedim. 1. Hangi dilden başlamalıyım 2. Front end ve back developer end nedir? 3. Ne tür bir yol izlemeliyim. Sorularım bunlar yardımlarınızı bekliyorum.
Top Bottom