Arama sonuçları: *

1. V

Assembly kaynak önerisi neredir?

İçerik pek değişmemiştir ama görsel artmış olabilir en fazla .
  2. V

1998 iyi bir tarih o zaman pek fazla değişiklik olmadı :D:D
  3. V

Mimari ne dostum ?
  4. V

C programlama

Array2 nin tutulduğu adresler değişmiyor. İçeriğide değişmiyor. Değişen sadece array1 in tuttuğu adresler yukarıdaki kodda.
  5. V

C programlama

Hocam ödevdeki örneğe göre anladım ben. Array1 array 2 deki elemanların içindeki sayıların adresini büyükten küçüğe tutacak diye anladım ama yanlış anlamış olabilirim.
  6. V

C programlama

Üstte yazdığım kod düzgün calısıyor array1 ve 2 ayrı calısıyor fakat sort algoritman düzgün calısıyor gibi bazı durumlarda.
  7. V

C programlama soru

https://fatihalparslann.wordpress.com/2018/01/16/c-dilinde-fonksiyon-turevi-alma/
  8. V

C programlama

Yeni bakabildim hocam :) Dev C++ kurdurdunuz bana :D Burda array1 in içeriği korunuyor bu muydu problem ? #include<stdio.h> #include<stdlib.h> #define size 5 int main() { int array1[size],array2[size]; int temp; int* ptr; for (int i = 0; i < size; i++) { printf("%d...
  9. V

C programlama

ptr = array2 olarak kalacak hocam yine array1 olmayacak. #include<stdio.h> #include<stdlib.h> #define size 5 int main() { int array1[size],array2[size]; int temp; int* ptr; for (int i = 0; i < size; i++) { printf("%d. degeri giriniz: ", i); scanf_s("%d", &array1); } for (int i = 0; i < size...
  10. V

C programlama

for (int i = 0; i < size; i++) { *(array2 +i) = *(array1 + i) ; } Yapın array2 = array1; bunu kullanmayın?
  11. V

C programlama

Hocam arraylerde içerik kopyalamak istiyorsanız memcpy fonsiyonunu kullanın. Böylece 2 array ayrı adreslerde kalacak 1 inde yaptığınız değişiklik 2. yi etkilemeyecek. for (int i = 0; i < size; i++) { printf("%d. degeri giriniz: ", i); scanf_s("%d", &array1); array2 = array1; } Bu ksım sayıları...
  12. V

C programlama

Hocam tam anlamadım problemi ama. Aray 2 ve array 1 i niye birbirine eşitlediniz ? array2 de yapılan değişiklik array 1 i bozar ? Biraz daha açarsanız yardımcı olabilirim.
Top Bottom