Arama sonuçları: *

1. Deepied

Steam hesap detayları onemlımı ! Goren kısı ne yapabılır ?

tamamdır kral eyvallah ınsallah bısı olmaz bıcakı fılan cekersem .d
  2. Deepied

yanı okadar bılgıye sahıp olmadıgını sanıyorum ama hesabını ıstesem alabılırım fılan demesı bıraz tedırgın ettı ıste hesap detaylarını kımsye gosterme fılan dedı bu ııslerdende bıra anlıyan bırısı yanı ondan boyle oldum yazdım foruma
  3. Deepied

o kodu bılmıyorum hatırlamıyorum kralda hesabı 1 kere ele gecırse tum envanterı 1 centten satar kendıne gecırır o benı tedırgın edıyor ıste bıde bıcakda cekmek ıstıyorum onunda bosuna gıtmesını ıstemıyorum yanı 1721556204 yanı cogu sey hesap detaylarınd gozukuyor ne kadar harcaam yaptıgım...
  4. Deepied

steam nasıl bır kanıt ıster mesala dahada bılgılendırırmısın 1721556002 yanı cogu herseyı gordu hesap detaylarındakı ınsallah bırsey olmaz yanı bıraz kuskulandım sadece o oyle dıyınce
  5. Deepied

steam destek fılan her ıstedııgnı verıyormus bunları bıldıkten sonra ıstedıgım sekılde fılan alırım dedı bende bılmıyorum hesabım calındı fılan dıyıp destege yazıcakmıs sanırım oyle fılan dedı
  6. Deepied

Dıscordda ekran yayını acarken steam hesap detaylarına gırmemı soyledı bı arkadasım bı sorunu cozmek ıcın bende gırdım tum herseyım ısmım fılan gozuktu eposta adresı telefon numarasının son 2 hanesı fılan herseyım gozuktu ve hesabını suan ıstesen fılan calarım dedı herseyını gordum fılan dedı bu...
Top Bottom