Arama sonuçları: *

• Users: UT7B
  • In Güvenlik
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. U

Virus bulaştı ama ne virus bir bakın lütfen

işe yaramadı
  2. U

yok çözdüm THX audio yerine kulaklığımı seçtim fakat silinmeyen bir adobe flash player 11 plugin var adwarebytes ile taratınca temiz çıkıyor fakat flash player silinmiyor windows açmayı engelliyor güvenliğiniz için fln diyor
  3. U

Adobe Flash Player 11 plugin virüs mü

yok zaten yaptım onla tarama temiz çıkıyorda ben yine kaldırmak istiyorum
  4. U

reis sıkıntıyı çözdüm bea aşağıda ses kısmında otomatik olarak THX audioyu seçmiş onun yerine kulaklığımı seçtim yankı sorunu kalktı virüs taramasındada temiz çıkıyor fakat net bir şekilde kesin olarak virüs varmı yokmu nasıl anlarım %100 sonuç olarak 1603867489 pc hızında bir sıkıntı yok...
  5. U

Adobe Flash Player 11 plugin virüs mü

Beyler active inspire yüklemiştim yanında adobe flash player 11 plugin diye birşeyle geldi silmeye çalışınca hiçbir şekilde windows izin vermiyor veya manuel olarak kaldırsamda izin vermiyor. windows bu uygulamayı çalıştırmanızı engelledi diye bişey çıkıyor sonra yöneticiye başvurun diyor
  6. U

5. adımdaki yer yok 1603830085 5. adımdaki yer yok
  7. U

ne yapmak istersin diye soruyo do a system scan and save a logfile var do a system scan only var view the list of backups var open the misc tool section var open the hiijack this quick start var ve hiçbirşeyi yapmadan programı başlat var
  8. U

fakat hangi siteden yüklicam
  9. U

hangi siteden yüklicem ve buarada şu kulaklık yankı sorunu için çözüm varmı
  10. U

1603829144
  11. U

Beyler şimdi ben bi video montaj programı indirdim yanında yandexle geldi tabi direk virüs taraması yaptım 4 sonuç çıktı neyse sildim sonra çok önemsemedim fakat sonrasında arkla among us oynuyoduk oyun çöktü geri açtım 2dk geçti ve 1dk sonra oturmunuz kapancaktır diye uyarı geldi sonra pc...
Top Bottom