Arama sonuçları: *

1. İ

YARDIM Telefonuma Virüs Bulaştı ve Depolamamı Değiştirdi

Uygulama virüsü ise telefonu güvenli modda başlattıktan sonra ayarlar kısmından uygulamalara girip silebilmen lazım. Dosya virüsü ise bilemem.
  2. İ

YARDIM Telefonuma Virüs Bulaştı ve Depolamamı Değiştirdi

Güvenli moda girmeyi dene. Virüs çok yüksek ihtimal orada çalışmayacak ve onu silebileceksin.
  3. İ

Android S23 Ultra Virüs Girdi

Bu rehberime bakabilirsiniz hocam: https://forum.donanimarsivi.com/konu/telefonunuzdaki-viruesleri-silme-rehberi.935328/
  4. İ

Telefonuma Kendi Kendine Uygulama İniyor

Uygulamalar kısmına gir bilmediğin tanımadığın bir uygulama varsa kaldır. Ama dikkatli olda sistem uygulamalarını silme. Bide google hesabın çalınmışta olabilir kontrol et öylede uygulama inebiliyor.
  5. İ

Androidin berbat olması hakkında?

Dönme sorunu bendede vardı Android 13 güncellemesini yapınca düzeldi. Ama halen telefonun çok sorunu var ve güncelleme desteğini bitirdiler. Güvenlik güncellemesi bile almıyor şu an en son 6 ay önce geldi. Halbuki bu telefon 1.5 yıl önce tanıtıldı 2 yıl büyük güncelleme 3 yıl güvenlik...
  6. İ

Androidin berbat olması hakkında?

Markadan markaya değişir bence. Eski telefonum Samsung J5 2016 (şu andada yanımda) günümüzde donanımsal olarak çok kötü bir telefon ama yazılım olarak hiçbir sıkıntı yaşatmadı. Samsung arayüzü gerçekten iyi optimize edilmiş ve stabil. Xiaomi Redmi 10 2022' e geçtim yazılım sorunları peşimi...
  7. İ

Note 12 pro 5g hyperos geçilmelimi

Bu sahte rom. Telefonu kaçak olarak aldıysanız normal cihaz açılsın diye böyle yapmışlardır.
  8. İ

Xiaomi Bootloader kilidi 1 yıl süre

Bootlader kilidini açmak için başvuru yapmışsın kabul edilmiş seneye kadar istediğin gibi açabilirsin diyor.
  9. İ

S23 FE Pubg Mobile 120 FPS alacak mı?

Evet S23 serisinin tüm telefonları 120 FPS alacak.
  10. İ

LG G4 için hızlı Custom Rom önerisi

Lineageos 17.1 Android 10 custom romunu tavsiye ederim.
  11. İ

Samsung a12 rom önerisi

Lineageos 20 (Android 13) romunu öneririm. Stock roma göre çok daha hızlı olcaktır.
  12. İ

Nokia Lumia 520 nasıl hangi android sürümü olur

Android 4.4 olabilir.
  13. İ

Android Launcher Önerisi

Lawnchair 14 tavsiye ederim. Özelleştirmesi bol, saf Android 14 arayüzü veriyor, istediğiniz icon pack uygulamasını indirdikten sonra uygulayabiliyorsunuz, animasyonları güzel ve baya hızlı (Eski Samsung'a yükledim onda bile baya hızlı). Ama indirmek için kendi sitesinden APK ile indirmeniz...
  14. İ

Capcut efekt ekleyince ön izleme kasıyor

Capcut ile yt kanalım için futbol editleri yapan birisiyim efekt eklemediğim sürece ön izleme hiç kasmıyor akıcı ama efekt ekleyince ön izleme inanılmaz derece kasmaya başlıyor yeni telefon aldım halen böyle bunun bir çözümü yokmu?
Top Bottom