Arama sonuçları: *

1. Hayalet Sürücü

IOS YD 12 pro max kullanıma açtım

Hayır kapanmadı hala aktif kullanıyorum
  2. Hayalet Sürücü

Hayır hocam dün saat 13:05de yaptım şuan saat 19:55 tekrardan gidermi diye yeniden başlattım yeniden şebeke geldi bende kapanma durumu söz konusu değil.
  3. Hayalet Sürücü

Evet olmazsa bile 150 tl ücret ödersiniz diyorlar
  4. Hayalet Sürücü

Ben gittiğimde cihazımın YD olduğunu söyledim bana görevli bakalım deneyelim eğer olmazsa 150tl ücret alacakları olursada 300tl ücret alacağını söyledi,Denedi ve sadece imei bilgisine baktı olmaz dedi.Hiçbir ücret ödemedim
  5. Hayalet Sürücü

Sanmıyorum aslında esim olayı olmasa 4 ay kullanıyorsun normal simdem esim sayesinde 8 ay deniliyor 1698691780 Evet yarına kadar bakacağım kapanırsa konuya yazarım
  6. Hayalet Sürücü

Evet doğru hocam her yıl sıfırlanıyor 8 ay kullanabiliyorsun 1 yılda 12 ay var o 4 ay imei olmuyor işte
  7. Hayalet Sürücü

Hayır yd cihazlarda 4ay sim 4ayda esim kullanıyor ve kapanıyor şuan tüm yd iphone cihazlar kapalı
  8. Hayalet Sürücü

Video kullanılamıyor ayrıca ne zaman bu açığı kapatırlar sizce?
  9. Hayalet Sürücü

Arkadaşlar ben Redmi Note 8 Pro ve yurt dışı 12 Pro Max kullanıyorum.(hattım Türk Telekom) yurt dışı 12 Pro Max kesinlikle kayıtı yoktur. Kanıt: TikTok'tan bir video görmüştüm, önce yurt dışı IPhone'u uçak moduna alıyor, sonra hattı yurt içi cihaza takıp interneti 4G alıyor sonra 3G'ye basıp...
Top Bottom