Arama sonuçları: *

1. Mechanist

Bilgisayarimin Bulundugu Oda Cok Tozlaniyor Bunu Engelleyecek Bir Alet Var mi?

Maalesef evet yukarda da dediğim gibi paran varsa çözüm var yoksa daha az iş yapan şeyler bakabilirsin anca :(
  2. Mechanist

Bilgisayarimin Bulundugu Oda Cok Tozlaniyor Bunu Engelleyecek Bir Alet Var mi?

Hocam böyle şeylerin parayla çözümü var yeterki para harcayabil. hava temizleyici cihazlar var böyle vantilatör gibi ayaklı onlardan alabilirsin kaliteli olanları iyi iş yapıyor.
  3. Mechanist

Buzdolabı Alarm Sorunu !

Yok hocam kaynar değil böyle hafif bir soğukluk var galiba yavaş yavaş soğumaya başlıyor çünkü tamir etmeden önce bütün buzlarını erittik. sabaha kadar soğur galiba
  4. Mechanist

Buzdolabı Alarm Sorunu !

Aynen öyle yapayım hocam bencede öyle olmuştur daha tam soğumadığı için içi halen sıcak olduğu için alarm veriyordur. içinde sıcak bir şey yok her zamanki şeyler bakalım olmadı sabah tekrar arıcaz. Arçelik değil be aga Profilo
  5. Mechanist

Buzdolabı Alarm Sorunu !

Aga servis zaten 5-6 saat önce geldi tamir etti ama acaba daha tam soğumadığı için mi alarm veriyor diye düşünüyorum
  6. Mechanist

Buzdolabı Alarm Sorunu !

Dostlar şimdi buzdolabının sensörü bozulduğu için tamir ettirdik ve yaklaşık buzdolabını açalı 4 saat falan oluyor ve Super moduna koyduk şimdide ayarlı dereceye koyduk fakat halen alarm verdi buzdolabı sormak istediğim soru şu alarm nedeni için halen tam soğumadığı için içi halen sıcak olduğu...
  7. Mechanist

Akım Korumalı Priz Önerisi!

Merhaba dostlar elektrik kesintilerinden dolayı bir adet akım korumalı priz almaya karar verdim ve kaliteli bir marka bilemediğim için size sormak istedim önerilerinizi bekliyorum bütçe 150Tl ye kadar olursa iyi olur. Tekli yada daha fazla farketmez.
  8. Mechanist

Xiomi Box S

Peki anladım yok bizde öyle bir sorun olamz.
  9. Mechanist

Xiomi Box S

Merhaba arkadaşlar bizim evdeki televizyon yaklaşık 5-6 sene oldu Samsung Smart TV var ve artık bir çok uygulama desteği doğal olarak bitti,bende Akıllı Box almaya karar verdim aklımda Xiomi Box S var almak için bu ürünü kullanan varsa önerir mi eksileri neler artıları neler yazarsanız çok...
  10. Mechanist

Akıllı olmayan bir tv'yi akıllı tv'ye çevirebilir miyiz ?

Evet gayet kalitelidir.
  11. Mechanist

Akıllı olmayan bir tv'yi akıllı tv'ye çevirebilir miyiz ?

Xiaomi Mi Box alabilirsin.
Top Bottom