Arama sonuçları: *

1. McQueen95

Rgb şerit led önerisi

çok seçenek yok herhangi bir avizeci elektrikçi spotçuya gir 5 metre pakette satılıyor zaten 12 veya 24v olarak ledi al sonra ona göre beyin kumanda ve adaptörün yoksa onları alacaksın
  2. McQueen95

Nereden Elektronik Sigara alabilirim?

parası var ki alıyor beden kendinin kullanıyor dostum bu konuda sen ne yapabilirsin :D ?
  3. McQueen95

Nereden Elektronik Sigara alabilirim?

instagram sayfaları dışında her yerden alabilirsin trendyol veya n11 e bak bazen indirime giriyor
  4. McQueen95

Eve Yıldırım Düşer mi? Düşerse Ne Olur?

Yukleyemedim buraya 3mb den buyuk gorseller yuklenmiyor diyor
  5. McQueen95

Yildirimin dustugu yer ve yanan cihazlarim ben de bizzat yaşadım ama yanlış bilgilendirmede master yaptığımı söylüyorsun ona şaşırdım :D
  6. McQueen95

eve gidince yıldırımın düştüğü yeri ve yanan elektronik eşyalarımın fotoğrafını atabilirim ( yıldırım düştükten 5 dk sonra attığım hikayeler de mevcut :)
  7. McQueen95

2 ay önce düştü kanka hemen anlatayım öncelikle betonu deler balyozla bi kaç kez sertçe vurulmuş hale getirir camdan içeri girmez ama içerisi bembeyaz olur anlık olarak ve ayaklarının altı titreyebilir akım korumalı prizin yoksa prize baglı olan her sey anar (monitörüm ses sistemim ledlerim...
  8. McQueen95

RGB şerit LED'e kablo bağlamak

+ - olan her kablo olur
  9. McQueen95

RGB şerit LED'e kablo bağlamak

Herhangi bi kabloyu soyup ledin uzerinde kesim yerlerindeki ciplere lehimlemen gerekir 12w adaptore baglayarak calistirabilirsin aksi taktirde patlar
Top Bottom