Arama sonuçları: *

1. ÖM3ER

Monitörde çıkan anlık yatay beyaz çizgiler.

Çok anlık çıkıp hemen kayboluyor. Ekran görüntüsü almaya çalıştım yakalayamadım. Ekran videosunu alacağım. O zaman sorun daha anlaşıla bilir olur.
  2. ÖM3ER

Monitörde çıkan anlık yatay beyaz çizgiler.

Arkadaşlar merhaba, yeni monitör aldım. 2k 180hz daha alalı 3 gün oldu ilk günden beri pcyi kullanmaya başladıktan yaklaşık 30-40dk sonra sık sık sürekli yatay beyaz ince çizgiler çıkıp hemen kayboluyor 1 saniye gibi. 2 monitör kullanıyorum 2 monitör pcye dpi ile bağlanıyor ana monitörüm 2k...
  3. ÖM3ER

Çözüldü✓ Pc de zamanla performans düşmesi neden olur?

Arkadaşlar, şimdi Pcdeki tüm gereksiz dosyaları sildim. Tekrardan windows güncellemeleri ve ekran kartı güncellemelerini kontrol ettim. Arkaplan uygulamalarını kapattım tüm gereksiz ayarları özelikleri kapatım. Cmd üzerinden bozuk sistem dosyalarını taratıp düzeletti. Şimdi Pcim iyi hızlı...
  4. ÖM3ER

Şöyle ki kaynak çok kullanmıyor kaspersky. 1708002045 Evet opera gx kullanıyorum çok saçma şekilde donmalar kasmalar oluyor YouTube da bile. Fakat sadece tarayıcı ile alakalı değil pc kapanıp açılırken bile çok yavaşlamaya başladı önceden böyle değildi. Diğer tarayıcıları kulanışlı bulmuyorum...
  5. ÖM3ER

bilgisayardaki güncellemeleri yapıyorum ekran kartını güncel tutuyorum. Ben win10 pro kullanmaktayım. Win 10 performans hiç kullanmadım arasındaki farkları bilmiyorum. Format atarsam temiz kurulum ile, elimdeki win 10 pro keyi ile win10 performansa girip kullanabilirliyim. Ve kullandığım bu...
  6. ÖM3ER

Ben de sitesinden indirip temiz kurulum yapıyorum. İllaki disk doluyor çok oyun indirip silmiyorum genelde yüklerim ve hep kalır oynamadığım oyunları yüklemem. Virüs programı kullanıyorum o da biraz yavaşlatıyor tabi.
  7. ÖM3ER

Tamamdır işteyim, akşam eve gidince yapacağım, o zaman bilgi vereceğim size.
  8. ÖM3ER

Masaüstüm aynı senin gibi boş ve pcim kötü değil ama unlost fps artırma gibi herşeyi o şekilde kullanıyorum. Sadece nvidia ayarlarını normal hiç değiştirmedim. 1707989579 Gskill 16 x 2 Ram kulanmaktayım 4000mhz 1707989876 Ani donma çok olmuyor ramim iyi gibi durumda ve yeterli geliyor bana...
  9. ÖM3ER

Ben Windows güncellemelerini, ekran kartı güncellemelerini ve kullandığım uygulamaların güncellemelerini düzenli olarak yapmaktayım. Onun dışında kaspersky kullanıyorum orada gereksiz dosyaları kaldırma hızlandırma işlemi var onu yapıyorum arada. Onun dışında bütün kullandığım uygulamalar ve...
  10. ÖM3ER

Ne ile ilgisi var acaba?
  11. ÖM3ER

Ama sürekli 4/5 ayda bir, bu sıkıntılar kasmalar oluyor. format atınca düzelip 4/5 ay sonra tekrar, tekrar oluyor. Windowsun, kurulu olduğu m2 ssd sağlığı %98 olduğu için olabilir mi?
  12. ÖM3ER

Arkadaşlar merhaba, Ekran kartı: Asus dual 3060 ti İşlemci: i5 11600k Anakart: Msi z590 pro wifi Depolama: 1tb Msi m2 ssd + 2tb Corsair m2 ssd Soğutma: Msi 240r Psu: Msi 750 +80 gold Performans düşüklüğü yaşıyorum, pc son zamanlarda gözle görülür bir şekilde kasmaya, donmaya, performans...
  13. ÖM3ER

Bilgisayarda sebepsiz yavaşlamalar neden olur?

Arkadaşlar mehtaba, Pcde son zamanlarda yavaşlamalar ve fps droplar var. Ama bu gün oluyor 1 gün sonra hiç bir şey yokmuş gibi sorun yaşamıyorum. bazen olup bazen hiç bir şey olmuyor. Ara sıra açılırken ve kapatırken de çok çok yavaş kapanıyor. Açılırken yükleme işaretine benzeyen ibareler ile...
  14. ÖM3ER

Güçlü sistemde fps sorunu!

Hocam format attım windows 10 pro kurdum ve her şey düzeldi işlemci artık sabit ghz de çalışmıyor ve artık çekirdek 6 mantıksal çekirdek 12 oldu galiba tek yapılması gereken buymuş.
  15. ÖM3ER

Aynen bede onu dedim. Chipset ve sürücüleri yanlış yüklediğim için cpu güç ayarı gözükmüyormuş dediler. Ondan bende bu yüzden cpu performanslı çalışmadığını düşünüyorum. Ghz sabit olması gibi.
  16. ÖM3ER

Gözükmemesi cpu güç ayarları yok internette herkesde var bende yok diye cpu ghz sabit kaldığını olduğunu düşünüyorum. 1676990577 Oyunlar m2 ssd
  17. ÖM3ER

Tamam ss atacağım inşallah çözülür olmazsa da format gibi duruyor. Ama güç seçeneklerinde cpu nun gözükmesi normal mi?
  18. ÖM3ER

Biosda hiç ayar yapmadım ve bios ayarlarını sıfırladım. Size bios cpu ayarlarını ss atsam anlarmısınız ben hiç bilmediğim için hiç kurcalamıyorum.
  19. ÖM3ER

Arkadaşlar İnterneten baktım cpu güç kullanımı az olduğunu öğrendim. Birde bir kişi oyunları 2k da açarsan sorun çözülür dedi 1080p de işlemci yetersiz kalıyor Ram yüzünden dediler 1440p de oyunları açmam gerekmiş. Ve cpu chipsetini yanlış yüklemişim o yüzden gelişmiş güç ayarlarında işlemci...
  20. ÖM3ER

yani format evet.
Top Bottom