Arama sonuçları: *

1. Ö

Pc hata veriyor açılmıyor

Merhaba dostlar laptop'a format atmak istedim ve sorunsuz şekilde atıyor idim her şey sorunsuz şekilde ilerledi ve en son olan ekran yani *hazırlanıyor* yazıyor idi bir kaç saat sürdü ve pc kapatıp açmak istedim kapattım açtım ve böyle bir sorun çıktı anlamadım
  2. Ö

Çözüldü✓ MSI Afterburner'dan Memory Clock'u yanlışlıkla yükselttim ve PC mavi ekran verdi

minidump derken biraz daha açabilirmisiniz msı afterborner sildim tekrar yükleyip bakacağım :(
  3. Ö

Çözüldü✓ MSI Afterburner'dan Memory Clock'u yanlışlıkla yükselttim ve PC mavi ekran verdi

Merhaba arkadaşlar 15 dk önce msı afterborner uygulamasına girdim ve ekranda çıkan sol tarafta memory clock gibi yerde 950 mhz yazıyordu bende normal orada memory clock fan speed yazan yerin bir üsütndeki yer , yazan yeri 900 yaptım pc mavi ekran verdi ve kapanıp açıldı sonra tekrar girdim...
  4. Ö

Win 10 sorunu genel sorun heralde

Yok şimdi bitti 😬 teşekkür ederim yinede 1604685835 Yok şimdi bitti çabuk bitti şaşırdım baktığım kadarıyla 6 saat dediler 😬
  5. Ö

Acill Windows düzgün çalışmıyor

Hayır şimdi şimdi sıfırlanıyor %5 oldu sorunlar çözülür mü sıfırlandığında ?
  6. Ö

Win 10 sorunu genel sorun heralde

Win 10 sıfırlama yaptım ve böyle bekliyorum 20 dk dir felan ne zaman biter
  7. Ö

Windows ben alıp kurmadım mağazadan aldığım gibi kullanmaya başladım olurmu 1604678202 Veya yeni SSD alsam duzelirmi 1604679285 Düzelir mi sıfırlasa ?
  8. Ö

Acill arkadaşlar abilerim ablalarım sürekli Windows güncelleştirmesi geliyor ancak 5 defa deniyorum başarısız okuyor sonra başarılı oluyor ve PC yi sıfırlamak istiyorum ama başarısız oldu diyor HDD mi sorun var yoksa Windows damı sorun var anlamadım sıfırlamak istiyorum ama güncelleme ekranı...
  9. Ö

Çözüldü✓ Acill Windows düzgün çalışmıyor

Acill arkadaşlar abilerim ablalarım sürekli Windows güncelleştirmesi geliyor ancak 5 defa deniyorum başarısız okuyor sonra başarılı oluyor ve PC yi sıfırlamak istiyorum ama başarısız oldu diyor HDD mi sorun var yoksa Windows damı sorun var anlamadım sıfırlamak istiyorum ama güncelleme ekranı...
Top Bottom