Arama sonuçları: *

1. İ

Acil PC de virüs var kurtulamıyorum

java diye bir program yüklü değil 1706037608 hayır hocam deneyeceğim şimdi
  2. İ

Acil PC de virüs var kurtulamıyorum

Merhaba arkadaşlar pc yeni format attım windows defender durmadan arka arkaya virüs uyarısı veriyor hızlı ve tam tarama yapıyorum virüs buluyor kaldır veya temizle işaretliyorum (ikisini de denedim) düzelmiyor sürekli bildirim geliyor bunu nasıl halledebilirim daha önce böyle bir şey hiç...
  3. İ

Bu pc ne kadar eder?

Merhabalar arkadaşlar bu sistem komple ne kadar eder sizce yardımcı olurmusunuz (Bir senelik bile değil daha) Sistem özellikleri; İşlemci: Ryzen 7 5800x 8 çekirdek 16 thread 32MB önbellek Ekran kartı: Asus TUF Gaming RTX 3060Tİ (GDDR6X) 8GB 256bit üç fanlı 16pin Anakart: Asus Rog Strix...
  4. İ

Çözüldü✓ ANAKART DEĞİŞTİRDİM PİN HATASI VERİYOR

Pc yi açabilsem yapıcam hocam pini sıfırlayamadığım için açamıyorum o yüzden usb ile driver kuramıyorum
  5. İ

Çözüldü✓ ANAKART DEĞİŞTİRDİM PİN HATASI VERİYOR

Yeni anakart aldım montajını yaptım sonra pin hatası verdi ana kartın driver ları yüklü olmadığından ethernet okumuyor yani internet yok pini sıfırlamak için de internet gerekiyor format atmak istemiyorum internet olmadan bu işi nasıl çözerim
  6. İ

MSI BRAVO 15 A4DCR-255 XTR

Arakadaşlar bu bilgisayar da ki hdmi bağlantısından 165hz alabilirmiyim sitesine baktım fakat hdmi bağlantısı versiyonunun kaç olduğunu göremedim ona göre 165 hz monitör alıcam bir yardımcı olursanız sevinirim
  7. İ

İcue Yazilimi Ekran Kartimin Rgb Si̇ni̇ Bug A Sokuyor

İCUE yazılımını kulaklığım için indirdim fakat ekran kartım asus ekran kartımın ve ramlerin rgb sini aura creator dan ayarlıyorum senkron çalışıyorlar icue yazılımını inidrdim bu sefer ekran kartını da kulaklıkla eşledi böyle olunca da ramler in rgb leri donup kalıyor bug a girmiş gibi her...
Top Bottom