Arama sonuçları: *

1. Agregoor

Lian li strimer plus kullananınız var mı

Şuradaki görüntüyü yakalamak istiyorum arkadaşlar,bunun için bir tane 24 pin bir tane 8 pinli olanından mı almam lazım yoksa sadece 24 pin olanı alsam paylaştırabiliyor muyum
  2. Agregoor

Wifi menzil genişletici bilgisayardaki internet bağlantımı engelliyor

Herkese selam,1 hafta önce Tp link marka WA854RE model bir wifi genişletici aldım.Android uygulaması üzerinden cihazı kolayca kurup kullanmaya başladım.Ancak cihazı kullanmaya başladığımdan beri bilgisayardaki internet bağlantım gitmeye başladı.Modemi yeniliyordum tekrar geliyordu ama bir süre...
  3. Agregoor

Bazı masaüstü kısayollarım kayboldu

Arkadaşlar bazı kısayollar kayboldu,bazı word ve pdf dosyaları silindi kendi kendine.Bilgisayar,denetim masasını falan geri getirebildim. MK 11 ve Dont Starve Together kısayolları yok,Steam üzerinden oyunu seçip kısayol oluştur diyorum olmuyor. Qbittorrent silinmişti setup dosyasını indirmeye...
  4. Agregoor

Bilgisayarımda wifi yok

Anakartımın modeli Asus B350M-A. Sürücü indirmedim diyen arkadaş için de şunu söyleyim usb falan yok,fişe takılıyor direkt.
  5. Agregoor

Bilgisayarımda wifi yok

Arkadaşlar geçen gün menzil genişletici satın aldım https://www.trendyol.com/tp-link/tl-wa854re-300-mbps-n-kablosuz-kolay-kurulumlu-evrensel-menzil-genisletici-p-31704498?boutiqueId=579822&merchantId=119261 Kurulumunu yapmak için fişe takıp bilgisayardan wifi ile bağlanmam gerekiyormuş ancak...
Top Bottom