Arama sonuçları: *

1. A

HDD Mi Daha Hızlı USB Mi ??

usb 2.0 çok yavaştır. usb 3.0 destekli flash bellekse ve bilgisayarın destekliyorsa hızlar aynı olur hhd ile 80mb/s 150mb/s civarında satılmakta 3.0 flash bellekler. hdd hızı 100 mb/s civarındadır. bazen 128 gb sata ssd 265tl falan geliyor. bir ssd almanı öneririm 500mb/s hıza sahiptir genelde
  2. A

Hangi Upgrade'i Yaparsam Drop Yemem?

şimdi baktım anakartın en fazla 4gb ram destekliyor olmuyor o anakart neyse masraf yapma windows 8.1 kullan ne kadar fps alırsan artık
  3. A

Hangi Upgrade'i Yaparsam Drop Yemem?

GTA 5 önerilen sistem gereksinimleri İşletim Sistemi: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1. İşlemci: Intel Core i5 3470 @ 3.2GHZ (4 CPUs) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHZ (8 CPUs) Bellek: 8 GB RAM. ram yetersiz gibi oyun fazla ram istiyor 4 gb sıkıştırınca fps drop...
  4. A

Office Etkinleştirme

https://outlook.live.com/owa/ şifre değiştir güvenlik ayarlarına telefon numaranı yaz bir şey olmaz
  5. A

Çözüldü✓ Windows 10dan 8e düşürmeli miyim

şaka mı yapıyorsun sen windows 7 700mb boşta windows 8.1 tam bilmiyorum ama 800mb-900mb falan sanırım boşta windows 10 1.5gb gibi yüksek ram kullanıyor sen buna az diyorsun gereksiz kullanılmayan bir çok özellik var kapat kapat yorumdum. cortana bile türkçe dil desteği yok boşa yer kaplıyor...
  6. A

Çözüldü✓ Windows 10dan 8e düşürmeli miyim

windows 8 daha hafif olur az ram yiyor. fark eder tabi güncelleme desteği de devam etmekte
  7. A

Win 8.1 monster kablosuz wlan sorunu help

bilgisayarım sağ tıkla yönet> aygıt bağdaşlaştırıcısı > ağ bağdaşlaştırıcısında wifi yüklü görünmüyor ya ona sağ tıkla özellikler> ayrıntılar > donanım kimlikleri en üsteki yazıyı kopyala https://driverpack.io/tr şu sitede arat çıkan driver dene mavi ekran verdirmezse sorunsuz kullanırsın. bir...
  8. A

oyun oynarken takılıp kalıyor (ACİLL)

memtest veya benzeri programları ram tarat sorun varsa yeni ram al
  9. A

bilgisayar Ekranın aniden gidip gelmesi (Laptop)

bir şey demek zor. ekran kablosu oynama yapıyor olabilir, driver kontrol et orjinal mi en son ekran kartı bakarsın farklı ekran kartı tak sorun devam etmezse ekran kartında sorun vardır
  10. A

Laptopum hiçbir WiFi yi görmüyor

arama kısmına "hizmetler" yaz aç onu orda "windows olay günlüğü" var onu otomatik yap. yeni driver yükle olmazsa bios güncelle
Top Bottom