Arama sonuçları: *

1. B

Çözüldü✓ Windows sürekli takılıyor

Arkadaşlar win 11 e geçtim ve temiz kurulum yaptım tüm sorunlar çözüldü 👍👌
  2. B

Çözüldü✓ Windows sürekli donma/hata

Arkadaşlar win 10 pro kullanıyordum zar zor win 11 pro iso dosyasını kurdum (kurarken bile sürekli donuyordu/error veriyordu sistemim iyi olmasına rağmen) win 11 e geçince win 10 dan daha performanslı çalıştığını fark ettim (0 kasma 0 donma) ve kısa sürede alıştım. alttaki simgeleri...
  3. B

Çözüldü✓ Windows sürekli donma/hata

Arkadaşlar böyle sorunlar yaşıyorum son 2 aydır pc de , win 10 pro neden güncelleme yapamıyor?
  4. B

Arkadaşlar güncelleştirmeleri duraklattim komple pc kendine geldi. sorun şu güncellemeleri devam ettirdiğim de pc otomatik kitlenmeler/donmalar başlıyor ve güncellemeler yüklenmiyor :/
  5. B

1-2 gün önce gtx 1660 super kullanıyordum simdi rx 6600 e geçtim ddu ile Nvidia dosyalarını sildim güncel rx6600 yazılımlarını kurdum, ayrıca 1660 süper kullanırken de donmalar v.s oluyordu açıkçası tam bi zaman vericeksem son 1.5 aydır böyle takılmalara maruz kalıyorum. 1706186508 Bide karşıma...
  6. B

Hayır, pc aldığımdan beri temiz bi windows kurdum ve format v.s atmadım. ekran kartı, anakartı güncel tuttum her zaman
  7. B

Arkadaşlar sistemim bu şekilde = ViewSonic 24" VX2458-P-MHD 144Hz 1ms HDMI DP TN FHD Freesync Gaming Monitor. Kingston 500GB SNV2S/500G Serisi NVMe M.2 SSD (Okuma 3500MB / Yazma 2100MB) POWER BOOST X58RGB 650W 80+ Mesh RGB Tempered Glass USB 3.0 Mid Tower Kasa ASUS Dual Radeon RX 6600 V2 8GB...
  8. B

Çözüldü✓ LAPTOP EKRAN Gelmiyor (YENİ RAM TAKTIKTAN SONRA)

Yardımcı olmaya çalışırım, sorun nedir? (Bende şansa açıldı laptop , herşeyi söküp temizleyip geri taktiktan sonra açabildim)
  9. B

Çözüldü✓ AMD RADEON R7 M260 + HD 8610G DRİVER SORUNU

ARKADAŞLAR ÇÖZDÜM SONUNDA BE :D pc ye farklı farklı amd sitesi üzerinden driverler kurdum boşu boşuna. NE YAPMANIZ GEREKTİĞİNİ SÖYLÜYORUM= 1-PC FORMAT ATIN KOMPLE DOSYALARLA (0DAN BAŞLANGIÇ) (ÖNEMLİ DOSYALARINIZ VARSA USBYE ATIN) 2-FORMATTAN SONRA İLK BAŞTA! EĞER ÖNCEKİ GÖRÜNTÜ...
  10. B

hocam denedım ama yine olmadı :( 1700488391 hocam attığnız lınktekı driverden cıkıp eskısıne döndüm buraya kadar problem yok ama benım ana sıkıntım bu ekledıgım fotolarda eskıden detaylı özelleştirmeler yapabılıyordum sıstemde ama yenı ssd taktıktan sonra (0 başlangıç) sadece güç/perfonmans...
  11. B

Hocam indirip kurdum ama maalesef olmadı sağ klik yaptığımda "AMD Catalyst Control Center" vardı şimdi ise "Radeon ayarları" var ilk başta hata verdi şimdide kurulmadı gibi bi hata veriyor.
  12. B

Arkadaşlar ilk fotoğrafta gördüğünüz gibi 2 tane görüntü bağdaştırıcım vardi, laptopa sshd den ssd ye geçtim, geçtikten sonra Windows 8.1 Sl kurdum (ilk başta win 10pro kurmuştum ama ufak kasma/donmalar olduğu icin 8.1 Sl geçtim) şimdide tek görüntü bağdaştırıcım var (AMD Radeon HD 8610G) ve...
  13. B

Arkadaşlar ilk başta bios pilini çıkardım 1-2dk bekledim iyice toz varmı diye sildim ve geri taktım yine açmayı denedim bu sefer full siyah ekrandı, bende 1 Rami çıkardım öyle çalıştırdım yine açılmadı en sonda tüm kabloları söküp temizledim + yuvalarıda temizledim, geri herşeyi taktığımda...
  14. B

Arkadaşlar merhaba laptopta yeni ram aldim ve 2.slota taktım 16gb oldu laptopu açtığımda çalışıyor ama ekran gelmiyor harici bi monitöre bağladığımda ekran monitörde açılıyor yardımcı olabilirmisiniz?
Top Bottom