Arama sonuçları: *

1. Benardaguven

FreeSync açamıyorum ?

Herkese iyi forumlar. Viewsonic VX2458 monitörüm RX580 ekran kartım varama freesync özelliğimi açamıyorum. Display port kablosu ile bağladım yine de olmuyor. Amd radeon ayarlarında desteklenmiyor olarak gözüküyor böyle bir şey mümkün mü? Yardımcı olursanız çok çok sevinirim. 1604926388 GÜNCEL
  2. Benardaguven

Sistem topladım ama düşük fps alıyorum

nasıl yapıcam yardımcı olur musun
  3. Benardaguven

hocam ets 2 de 136
  4. Benardaguven

hocam sorduğum bu zaten neden dolayı oluyor yorum yapmak için yapmayın lütfen
  5. Benardaguven

yani beni anlamadığım aylar öncesinde ortalama fps im 395 iken nasıl bir anda 200 lere düşebiliyor anlamıyorum ? sistemi kırasım geliyor sinriden
  6. Benardaguven

fps max 300 iken daha fazla düşer fps 400 de ise daha tutarlı oluyor ama 0 da kullandığımda daha fazla düştüğünü gözlemledim
  7. Benardaguven

böyle bir sayfa karşıladı beni
  8. Benardaguven

etkisi olacak mıdır ? 1604353251 fps max 0 daha fazla fps düşüşü sağlar bilinenin aksine. 20.10.1 radeon sürümünü kullanıyorum. 1604353257 fps max 0 daha fazla fps düşüşü sağlar bilinenin aksine. 20.10.1 radeon sürümünü kullanıyorum.
  9. Benardaguven

radeon ayarlarından euro truck simulator e baktığımda ortalama 136 fps aldığımı gösteriyor 1604352985 termal macun değişimi ve temizliğini yaptırdım 10 gün kadar önce bios sıfırladık o zaman tekrar güncellememe gerek var mı biosumu? drivlerlarım da güncel ama chipset konusunda bilgim yok biraz...
  10. Benardaguven

düşükte oynuyorum dostum her mapi oynuyorum silver 1 gamerlerinden değilim ve full ekipman + 144 hz 1 ms monitör dahil 6 k 1604352868 dostum 1280x960 4:3 oynuyorum ultra değil
  11. Benardaguven

Merhabalar arkadaşlar, herkese iyi forumlar. Nisan ayında topladığım sistemimden düşük fps alıyorum. Oyun olarak çoğunlukla (günde 4-5 saat) cs go oynuyorum ancak fps im 190 civarlarında geziyor ve bu benim aşırı canımı sıkmaya başladı. Yanlış anlaşılma olmasın ama 6 bin tl verip bu fps leri...
Top Bottom