Arama sonuçları: *

1. B

Palit 1660 super, ryzen 5 3600 ve gigaybte b450m s2h v2 ilk haftadan hata veriyor açılmıyor.

denedim hatta kasadaki fanı da çıkarttım fark etmedi. 1609504513 corsairın kasayla gelen 650W lık güç kaynağı.
  2. B

Palit 1660 super, ryzen 5 3600 ve gigaybte b450m s2h v2 ilk haftadan hata veriyor açılmıyor.

Palit 1660 super, ryzen 5 3600 ve gigaybte b450m s2h v2.Sisteme yeni bir fan ekledim, fanı ekledikten sonra sıkıntı yoktu çalıştı ancak sonrasında açtığımda. Önce sistem açılıyor fanlar ve ışıklar yanıyor 4 saniye içinde kapanıyor ve kendi kendine yeniden açılıyor. Monitörde ise input...
  3. B

yeni sistem kendi kendine kapanma ve montiörün görmemesi

hocam kısa devreyle bilgisayarı açtım fakat tamamen aynı süreç oldu bir değişim olmadı.
  4. B

b450m s2h v2 anakart kullanıyorum psu kablosunu çıkarttım fakat tam olarak hangi iki pine kısa devre yapacağımı bulamadım.
  5. B

Fanı kasada zaten bulunan fanla paralel bağlamıştım, çıkartıp denediğimde sonuç fark etmedi.
  6. B

Denicem teşekkür ederim.
  7. B

Monitöre görüntü yanısımıyor direkt input bulunamıyor diyor.
  8. B

sıkıntının anakartta olduğunu düşünüyorum şayet klavye mouseun ışıkları da yanmıyor,demonte edip tekrar birleştirmek hariç yapabileceğim bir şey var mı?
  9. B

Hocam 650w psum var ryzen 5 3600 ve palit 1660 super sistem için yetersiz olma ihtimali var mı, ek fan kullanmıyorum.
  10. B

Sisteme yeni bir fan ekledim, fanı ekledikten sonra sıkıntı yoktu çalıştı ancak sonrasında açtığımda. Önce sistem açılıyor fanlar ve ışıklar yanıyor 4 saniye içinde kapanıyor ve kendi kendine yeniden açılıyor. Monitörde ise input gözükmüyor. 2 Haftalık sistem toz vs olduğunu düşünmüyorum sorunun
Top Bottom