Arama sonuçları: *

1. Berdele

Çözüldü✓ ekran kartı çalışmıyor yardım (?)

arkadaşlar sorun çözüldü. yabancı forumlar ve nvidia forumunu uzun süre gezme sonucu birisinin yazdığı gibi güç tuşuna 40 saniye basılı tuttum. batarya sıfırlanıyor tarzı bir şey yazmış ilk kez duyuyorum ama sorun çözüldü. yeni driverlarla birlikte bu sorunu yaşayan pek çok kişi de vardı. benim...
  2. Berdele

maalesef hocam hala aygıt yöneticisinden devre dışı bırakıp tekrar çalıştımam gerekiyor sorunsuz çalışması için. çok garip gerçekten 1709396011 hocam sorun mhz den kaynaklanıyor galiba aygıtı yeniden başlattıktan sonra yapyığım furmark testinde iyi sonuçla birlikte ortalama gpu mhz 1250 civarı...
  3. Berdele

garip bir şekilde ekran kartını devre dışı bırakıp tekrar etkinleştirdiğimde bir anda fanlar hızlanıyor ve sorun çözülüyor ama bilgisayar her kapanıp açıldığıdna bu işlemi yapmam gerek bu nasıl bir sorun böyle ya
  4. Berdele

hocam değişim olmadı maalesef
  5. Berdele

birkaç gündür oyunlarda aşırı düşük fps alıyordum. bios driverları intel işlemci driverları ekran kartı driverları her şeyi denedim. en son format bile attım her şeyi sıfırdan yükledim. ama sorun hala aynı. furmark yükleyip benchmark yaptığımda rtx 3060 ekran kartı max 6 fps alıyor. dahili ekran...
  6. Berdele

2 gündür fps düşük ve yükselmiyor.

hocam çözünürlük 1080p diyor ama anlamadım. neyse teşekkür ederim cevaplar için bilgisayarı formatladım tüm driverlar oyunlar vs tekrardan yükledim. 1 2 saat kadar oynadıktan sonra tekrar 20 fps civarlarına düştü. sorun çözülmedi. artık donanımsal bir sıkıntı olduğunu varsayacağım galiba :,)
  7. Berdele

evet
  8. Berdele

Hocam düşündüm ama çok program ve oyun var hepsini tekrardan yüklemekle uğraşmak istemedim. Bi sebebi olmalı ama bulamadım
  9. Berdele

2 gün öncesine kadar sorunsuz oyun oynuyordum. valorant , war thunder, insurgency. hepsinde yüksek ayarlarda 144 fps altına düşmeden sorunsuz oynatıyordu. sonraki gün sabah ne olduysa bir anda fps 20-40 aralığında dolaşmaya başladı. başta oyunla ilgilidir dedim ama hangi oyuna girsem aynı sorun...
  10. Berdele

Ekran kartı kullanımı 0 oluyor

acer nitro 5 kullanıyorum. rtx 3060 ekran kartının kullanımı bir süre sonra %0 oluyor. masaüstünde bile pc resmen can çekişiyor. nitrosenseden baktığımda ekran kartı kullanımı%0 olarak görünüyor. ve bu hep ekran kartı 86 dereceye ulaştığında oluyor. tesadüf mü yoksa bilerek zarar görmemesi için...
  11. Berdele

bu kadar drop girmesinin sebebi ne olabilir?

Acer nitro 5 kullanıyorum alalı birkaç ay oldu. oyun oynamaya başladıktan yaklaşık 15-20 dakika sonra bir anda fps yüksek değerlerden tek hanelilere düşüyor. o kadar drop yiyor ki masaüstü bile kasmaya başlıyor bilgisayar internete bile giremiyor. oyunu kapattıktan sonra da yaklaşık 10 dk...
  12. Berdele

laptop sağ alttan cızırtı sesi geliyor

yok hocam başta ben de öyle sandım ama fan rpm ini yükseltince aradaki fark bariz şekilde anlaşılıyor. sanki full sesteki ama müzik çalmayan bi hoparlörden geldiği gibi
  13. Berdele

laptop sağ alttan cızırtı sesi geliyor

herkese iyi forumlar. 1 hafta kadar önce acer nitro 5 aldım. aldığım günden beri laptopun klavyesinin sağ alt tarafından bir cızırtı geliyor. ama sadece laptop yük altındayken. masaüstüne alt tab atınca kesiliyor ama herhangi bir oyuna girince başlıyor. öyle aman aman bir ses değil kulaklık...
  14. Berdele

Monitöre görüntü gelmiyor, beyaz yanıp sönüyor

Monitör düne kadar sorunsuz çalışıyordu. Bugün açılmadı. Pcyi açınca 1 saniyelik beyaz ekran gözüküyor sonra gelmiyor. Farklı kablolar denedim kablodan değil gibi. Laptopa taktım monitörü yine ekran yok. Sorun neyden kaynaklanıyor olabilir ve düzeltilebilir mi?
  15. Berdele

hdd yok ssd %100 çalışıyor YARDIMM

2 gün önce bilgisayarı açtığımda bir kasma vardı baktım harddisk %0 ssd %100 çalışıyor. hd tuneden healt test yaptım çimen tarlası gibi. ama hala %0. ssd de 69 derecede çalışıyor uyarı veriyor sürekli. ne yaptım ne ettim düzeltemedim. bi el atın arkadaşlar.
Top Bottom