Arama sonuçları: *

1. C

pcye farklı marka ram takınca ekran vermiyor

Hocam 2 adet samsung veya kingston takılı 2+2 birde 2+2 elixir takılı şuanda ve çalışıyor toplamda 4 ram takılı 2 farklı marka 8gb kapasite powerin fişini çekip ramleri taktım daha sonra bios pilini çıkartıp biraz bekledim sonra geri takıp fişide takıp çalıştırdım normal şekilde açıldı 8gb ram ile
  2. C

bi yolu yokmu çalıştırmanın
  3. C

Kasamda şuanda 2+2 DDR 2 ram takılı markasını hatırlamıyorum elimde 2+2 ddr2 elixir marka ram var bunlarıda takmak istiyorum ama taktığımda ekran vermiyor anakart g33m-s2l
  4. C

Kasa çalışıyor ama ekran gelmiyor

çalışan pcde kullanabiliyorum ama boot etmeyi denemedim eski pcdeki bios pilini çıkardım taktım olmadı pil bitikmi değilmi bi fikrim yok
  5. C

Kasa çalışıyor ama ekran gelmiyor

1 ay önce babamın çalıştığı depoda 3 kasa vardı 1 tanesini getirdim kurdum şu anda da kullanıyorum. 1 hafta sonra 2. kasayı da getirdim bir kenara koydum HDD yok diye bugün bir deneyeyim dedim her şeyi taktım çalıştırdım kasayı. Her şey düzgün çalışıyor ama ekranda tık yok 2 farklı VGA ve 3...
  6. C

Bilgisayarı Kapattığımda Kulaklığın ışığı açık kalıyor

bios update yapsam yeni biosa geçermi
  7. C

hoca eski bios var anakart eski diye baktım hepsine erp die bir şey bulamadım
  8. C

benim pc eski olduğu için biosuda eski bios neyi açmam veya kapatmam gerekiyor eski biosta 1694281503 anakartım g33 s2l
  9. C

Bilgisayarı kapattığımda usb çoklayıcı ve kulaklığın ışıkları yanıyor nasıl düzeltebilirim bilgisayara bişi olur diye fişide çekiyorum
  10. C

Xeon E5 2630 v2 sistem yükseltme

Bozuk bir bilgisayarım varda Xeon 2630 V2 işlemcisi var GT 710 ekran kartı var. 8 GB 1333 MHz RAM sanırım Frisby 650w Power var, işlemci ve anakartı değiştireceğim de çok pahalı olmayacak şekilde ne alabilirim? Anakart bozuk diye tahmin ediyorum. Ondan değiştireceğim.
  11. C

Çözüldü✓ Windows yükleme ekranından sonra masaüstü gelmiyor

Şifre Gmailin Şifresi olarbilir Microsofta bağladığın 1663359266 Usb si varmıki ama olsa direk atar zaten heralde
  12. C

Çözüldü✓ Windows yükleme ekranından sonra masaüstü gelmiyor

direk format atsan flash varsa 1 tane int kafeden windows yüklesen
Top Bottom