Arama sonuçları: *

1. Claw's

ASUS ROG LAPTOP PERFORMANS DÜŞÜŞÜ

Sıvı metal de bir sorun vardır. Sıvı metal sürmeye korkuyosan iyice temizle, termal macun sür. Sıcaklıklar düzelir https://app.hb.biz/pUUbkm8XfbVP
  2. Claw's

ASUS ROG LAPTOP PERFORMANS DÜŞÜŞÜ

termal macun yeniledin mi
  3. Claw's

4090 LAPTOP FPS DROP

Isınmadan kaynaklı olabilir işlemciye watt limiti koysun
  4. Claw's

SİSTEMİ ALDIĞMA BİN PİŞMANIM

Gençer gaming kim knk allah aşkına
  5. Claw's

termal macun önerisi

Burada orjinal. Satıcı hepsiburada. https://app.hb.biz/1Gj3w5hsz2v8
  6. Claw's

Buna nasıl oyuncu bilgisayarı denir ?

Türkiye Cumhuriyeti: Tamam hazarcoban, bu konuda hemen bir kanun çıkarıyorum. Zaten bizim başka işimiz gücümüz yok.
  7. Claw's

Windows virüs olabilir mi ?

Yahu 2bin izlenmiş videodaki dosya indirilir mi hiç.. Muhtemelen virüs yedin, sıfırdan kurulum yap format at.
  8. Claw's

Sistemime göre akım korumalı priz önerir misiniz ?

Niye yaramasın. Ha tekli kablo takmışsın, ha çoklu. İkiside akım korumalı prize giriyor.
  9. Claw's

Sistemime göre akım korumalı priz önerir misiniz ?

Bende bundan var. Kalitedir. https://app.hb.biz/1lnJECzF6Tx6
  10. Claw's

Sistemde genel bir yavaşlık ve takılma

Tiner uçucu bir sıvı. Sildikten biraz sonra uçup gidiyor. Anakart tamirlerinde kullanılan etkili bir yöntem. Sorunu çözer diye umuyorum.
  11. Claw's

Çok sinir bozucu bir durum. Acaba anakartta mı bir problem var? Parçalar arası uyum sıkıntısı da olabilir. Ben son çare bir selülozik tiner ile anakartı iyice fırçalardım. Diş fırçası yardımı ile. Anakartta herhangi bir yerde oksitlenme varsa, bir temassızlık varsa düzeltecektir.
  12. Claw's

Windows 10'da dene bir de. Sorun düzelirse w10 dan devam edersin.
  13. Claw's

Çözüldü✓ Laptobun klavyesine çay döküldü.

Dostlar, uzun uğraşlar sonucu sonunda ekranı getirmeyi başardım. Tek tek parçaları söküp kuruladım. Defalarca sök tak yaptım. En sonunda anakartı tinerle iyice fırçaladım. Ve sonunda ekran geldi. Bu süreçte anakarta fön makinesi tutmamak gerektiğini öğrenmiş oldum. Çay veya su dökülmesi...
  14. Claw's

Elimde sentetik olanı var. İşe yarar mı?
  15. Claw's

Allahtan çayı şekersiz içiyorum. Çay klavyeye döküldü ama anakarta bir iki damla girmiş. Onu da hemen söküp temizledim. Normalde görüntü vardı ama fön makinesi tutunca görüntü gitti. Hata ettim.
  16. Claw's

Olum madem yıkadıktan sonra düzeliyor, çay dökülünce niye bozuluyor? Senin mantığınla direkt anakartı kurutsak sorun düzelecek.
  17. Claw's

Anakartı, Musluğun altında, fırça ile yikayim, sonra güneş altında 3-4 saat bekleteyim. İşe yarar mı ki?
  18. Claw's

Evet, hata ettim. Kurtarmanın bir yolu yok mudur? Kurumaya bıraksam. Yoksa görüntü donanımları kullanılmaz hale mi gelmiştir
  19. Claw's

Laptobun klavyesine çay döküldü. Kabasını sildikten sonra içini açtım, fön makinesi ile kuruladım. Parçaları sök tak yaptım. Tuşa basınca ışık yanıyor Ama görüntü gelmiyor. Ekrana giden kabloyu da sök tak yaptım. Bilgisayar mefta mı oldu ne yapmak lazım?
  20. Claw's

27 inch mı 24 inch mı alıyım

24 inç.
Top Bottom