Arama sonuçları: *

1. E

Bilgisayar mühendisliği için

Merhaba ben üniversite için bilgisayar mühendisliği düşünüyorum ama mat fizik biraz zayıf 12. Sınıfa geçtim çalışmam için mat fizik olarak hangi test kitabı ve konu anlatımlarını önerirsiniz. Not : Sipariş vereceğim link atsanız daha iyi olur
  2. E

Mühendislik okuyan var mı ör. (bilgisayar ve ya inşaat)

Sen mühendislik mi okuyorsun
  3. E

Mühendislik okuyan var mı ör. (bilgisayar ve ya inşaat)

Arkadaşlar lise 3.sınıfı bitirdim. Bu yıl artık son sınıf öğrencisi olacağım. Aranızda mühendis okuyan biri varsa ya buradan yazabilir mi? Tercih yapmam için bir kaç soru sormam lazım. Bekliyorum...
  4. E

Kasadaki ses sorunu?

Arkadaşlar pc de oyun iniyordu dışarı çıktım 1 buçuk sat sonra eve geldiğimde pc de bu ses geliyordu Düşüncem ya pcu dan geliyor ya da psu Sizce neyden geliyor ve nasıl çözebilirim? Not : Pc yi tr den aldım yurt dışındayım yaz da dönücem oyüzden garantiye şuanda veremem 1653850844 Bu ses...
  5. E

Pc açılırken donup kalıyor

Pc başlattığımda anakart yazısının altındaki şey dönüyor ve donup kalıyor pc yi açamıyorum acil yardım lazım sorun şöyle gelişti pc açıkken fişi çekildiği için oldu sanırım
  6. E

Pc açılırken donma sorunu

Gigabyte b460 İ5 10600 Msi rx 5500xt Corsair 2x8 3200 Wd550 m2 1652516023 Sadece disk taraması sonrası açabiliyorum
  7. E

Pc açılırken donma sorunu

Pc açma tuşuna basıyorum ana kartım gigabyte ve o ekran gelince ortadaki şey dönüyor ve sonra donup kalıyor ve başka bir sorunda pc niz kontrol ediliyor diyor sonrada yeniden başlat ve gelişmiş seçenekler geliyor ne yapmam lazım
Top Bottom