Arama sonuçları: *

1. Floranus

FPS Gösteren Program

Arkadaşlar oyun içi fps, islemci sıcaklığı vs gösteren sizin de kullandığınız programlar hangisi ?
  2. Floranus

Güç yönetimi modu ne olmalı

Arkadaşlar güç yönetimi modunu yüksek performansta mı yoksa optimum güçtemi bırakmalıyım oyunlarda dikkat çekici bir farklılık oluyor mu maks performans seçince ?
  3. Floranus

Çözüldü✓ SSD okuma yazma değerlerim nasıl

ürünüm laptop neresinde yazar ? 1654769486 laptop kullanıyorum nerede yazıyor ?
  4. Floranus

Çözüldü✓ SSD okuma yazma değerlerim nasıl

Arkadaşlar ssd okuma yazma değerlerim sizce nasıl ?
  5. Floranus

ekran da görüntü yırtılması

kabloyu kontrol et derim
  6. Floranus

Laptop boşta iken bu sıcaklıklar normal mi ?

cihaz yeni
  7. Floranus

Laptop boşta iken bu sıcaklıklar normal mi ?

Arkadaşlar laptopum boşta iken bu sıcaklık değerlerinde geziyor normal midir? şimdiden cevaplarınız için teşekkürler :)
  8. Floranus

Oyunlarda ani fps düşmesi

Arkadaşlar oyunlarda ani fps düşmesi ve takılmalar oluyor sıcaklık değerlerim normal 65 üzerine çıkmıyor sebebi nedir ?
  9. Floranus

GTX 1650 ekran kartıma Windows 7 yüklenir mi

Tam performans alamazsınız bence Win 7 ile
  10. Floranus

Bu ürün ne işe yarıyor

arkadaşlar laptopumda ethernet girişi yok ethernet dönüştürücü alıcam resimdeki ürün aradığım ürün mü ?
  11. Floranus

en az ram tüketen tarayıcı

arkadaşlar en az ram tüketen tarayıcı hangisi ?
  12. Floranus

İntel Görüntü Ayarları

Arkadaşlar resimdeki maksimum görüntü boyutundaki değer ne anlama geliyor, ekran çözünürlüğüm 1920*1080
  13. Floranus

Yeni laptoplarda ethernet girişi olmaması

Arkadaşlar 6 ay önce laptop aldım ethernet girişi yok sizce neden bunu yapıyorlar ?
  14. Floranus

Laptop oyun oynarken şarj azalması

güç planında maks. performans yok nihai var olur mu ?
  15. Floranus

bios dan çözmüş ama ben biosa girdim bende öyle bir ayar yok 1647620655 o dediğiniz whisper ve battery boost özelliğini sistem desteklemiyor baktım şimdi
  16. Floranus

İ5 1035G1 - Nvidia MX130 - Win11 - 8 GB RAM
  17. Floranus

Nvidia Battery boosttan bahsediyorsan sistemim onu desteklemiyor, windows optimizasyonu nasıl oluyor ?
  18. Floranus

arkadaşlar prize takılı haldeyken oyun oynadığımda laptopumun şarjında azalma oluyor yüzde 1-2 aralığında bu normal mi ? laptopu alalı 5 ay oldu bir arkadaşımda da böyle bir olay olmuş ancak bunun açılıp kapanabilir bir özellik olduğunu söylemişler ve arkadaşım o özelliği kapatarak sorunu...
  19. Floranus

Driver Booster Yazılım Güncelleme

driver booster yükledim ama güncellemelerini uygulamadım sadece windowsun sisteminiz güncel dediği olaya rağmen driver booster neden buluyor onu anlamadım
Top Bottom