Arama sonuçları: *

1. Furkan²

3060 ekran kartına anakrt ve işlemci önerir misiniz?

Giriş seviye için R5 5600 + B450M-K II, orta seviye için R5 7500F + A620M.
  2. Furkan²

Rgb Tuşuna Basınca Sistem Kendisine Reset Atıyor

Yukarıdaki arkadaşın dediği doğru kasanın rgb pinini anakartta ki reset soketi ne takmışlar.
  3. Furkan²

Valorant Bu Ne Hatası?

Hallettim Zaten bunları yaptığım halde olmamıştı da hallettim sanırım emin olayım paylaşıcam yöntemi
  4. Furkan²

Valorant Bu Ne Hatası?

Yapma daha yeni kurdum :)
  5. Furkan²

Valorant Bu Ne Hatası?

Valorant için Secure boot istedi açtım şimdi de böyle bir sorunla karşılaştım çözümünü bilen var mı? Anakart MSI H510M-E
  6. Furkan²

r5 5600 ,rtx3080i 2K da besleyebilir mi ?

Kullanıyorum, 2K'da darboğaz yok.
  7. Furkan²

ARKADAŞLAR HAZIR SİSTEM ALDIM

Anakartta sıvı soğutma desteği diye bir şey yok zaten her anakartta en az 1 cpu 1 sys fan oluyor. Kasa'nın desteğine bakman lazım.
  8. Furkan²

ARKADAŞLAR HAZIR SİSTEM ALDIM

7500 MPK zaten fanı ile satılan işlemci almışsın. Tray olsa bile takıp yolluyorlar. Hazır sistem almışsın yani çalışır halde gönderecekler.
  9. Furkan²

kaç gündür bu sorunu yaşıyorum hiç bir yerde çözümü yok

üzerine tıkla ayrıntılara git oradan kodunu bul internette arat çıkar.
  10. Furkan²

Valorant düşük fps sorunu

Canım 6ay önceki FPS` ler ile şuanki ler aynı değil. 12400F`in değerleri bu şuan 13100`ğn değil.
  11. Furkan²

Valorant düşük fps sorunu

Gayet de normal İ3 13100F'den ne kadar beklentin var bilmiyorum ama işlemcinin kapasitesi belli. 1715449757 O sistem için normal değerler, hatta iyi bile alıyorsun.
  12. Furkan²

Çözüldü✓ İLK AÇILIŞTA MONİTÖRE GÖRÜNTÜ GELMİYOR

Anakartda sorun olabilir, başka anakart ile denersen düzelir diye düşünüyorum. Msı da var böyle bir sıkıntı Z590 da yaşamıştım şimdi de B450A Pro Max`de yaşıyorum. Sistem çalışıyor, ekrana görüntü gelmiyor. Sistemi kapatıp tekrar açtığımda Amerikan Megatrend devreye giriyor bu şekilde görüntü...
  13. Furkan²

Çözüldü✓ RYZEN 5 5600 VALORANT 100 FPS

Sen yorum yapma.
  14. Furkan²

RX 6800 ve R5 5600X Darboğaz Yapmaz Diyenlere İnanmayın!

5600 ile bende 6800 kullanıyorum, daha güçlü kartlarla da kullanıyorm. 3070Ti, 3080 ve 3080Ti` ile kullanıyorum. Hatta R5 5500 ve 3080Ti bile problem olmuyor. Senin sorunun ikisinin uyuşmazlığı, yetersizliği değil. SSD` ni değiştirmişsin sanırım, Windows` u kurarken imajı kopyalama mı yaptın...
  15. Furkan²

Kasma, donma normalde olmaması lazım. Anlık drop yaşıyorsan başka bir şey de sorun vardır ama GPU kullanımının %96+ istiyorsan daha güçlü işlemci şart. 5600X F/P olarak güzel işlemci ama gücü belli.
  16. Furkan²

Darboğaz yapar yapmasına da darboğaz` lı da kullanabilirsin, ciddi bir sorun yaratmaz. Sen nasıl bir sorun yaşıyorsun?
  17. Furkan²

işlemci yükseltme önerisi

Eko mod da kullanırsın en kötü sorun olmaz.
  18. Furkan²

işlemci yükseltme önerisi

7800X3D.
  19. Furkan²

Darboğaz mı yiyorum söyler misiniz

Sistemsel darboğaz yiyor musun bilemem ama normal şartlarda 5500 o ekran kartına drop yaptırmaz.
  20. Furkan²

pc bakım ne zaman yapılır

Link?
Top Bottom