Arama sonuçları: *

1. Furkan Arslan

PC den görüntü alamıyorum sorun ne

İşlemci Amd ryzen 5 2600 1680353940 Sistem gereksinimlerini yazayım Asus GeForce gtx 1050 ti Amd ryzen 5 2600 240 GB ssd Apacer nox RGB 8gb RAM 3200 MHz Anakart ta asus ama tam bilmiyorum
  2. Furkan Arslan

PC den görüntü alamıyorum sorun ne

Merhaba , PC 2 sene önce aldım hiç bir sorunu yoktu 2 gün önce sadece Cs oynarken Mavi ekran veriyordu. 3-4 kere mavi ekran yedim ardından pc kendini onarma moduna geçti ondan sonra pc hiç açılmadı bütün aksanlarına güç geliyor ekran kartı ışıkları yanıyor fakat pervaneler dönmüyor sizce sorun...
  3. Furkan Arslan

Acil Uygulama Yan Yana Yapılandırması Doğru Olmadığından Başlatılamadı Hatası. valorant

kanka bende aynı sorunu yaşıyorum hallettin mi halletiysen nasıl hallett,n
  4. Furkan Arslan

LOL oynarken uygulama,yan yana ... hatası alıyorum ne yapabilirim

arkadaşlar pc 14 gündür açamıyodum açayım dedim lol girdim başta güncelleme gelmiş güncelleme yaparken kapandı ve bidaha açmaya çalıştığımda ''uygulama yan yana yapılandırması doğru olmadığından başlatılmadı'' diyor ne yapmalıyım?
  5. Furkan Arslan

LAPTOP 10 FPS SABİTLENME SORUNU

Arkadaşlar HP pc kullanıyorum ve çoğu online oyunda 10 fps sabitleniyor mesela 3 dk normal 30 fps oynuyorum (pc eski) bi anda 2-3 dk 10 fps sabitleniyor çok sıkıcı bi durum ne yapabilirim
  6. Furkan Arslan

Monitör Hz değeri FPS'i etkiler mi?

kanka etkilemez ama sende 75 hz var diyelim sen en fazla 75 fps olarak görüyorsun
Top Bottom