Arama sonuçları: *

1. G

USB devre dışı kalıyor

Dostlar taşınabilir harddiskimi kasanın ön kısmında bulunan ve anakarta bağlı bulunan usb portlarına bağladığım zaman sıkıntısız bir şekilde harici diski açıyor fakat dosya aktarımı yapmaya çalıştığım zaman 0x800701B1 hata kodunu veriyor ve bütün usb portları kapatıyor tekrar açıyor.Direk olarak...
  2. G

ARGB Yardım edermisiniz

Dostlar konuyu şu şekilde çözdüm fanların rgb kontrolünü sağlayan 6 girişli kontrolcünün kılavuzunda çok küçükte olsa şoyle bir cümle yer alıyor. Eğer 3 sn reset tuşuna basılı tutarsanız kontrol anakarta geçer.Fanlar normalde sadece reset tuşuyla kontrol edilebiliyor anakart üzerinden...
  3. G

ARGB Yardım edermisiniz

Yok denedim onu olmadı bende anlamadım neden olmuyor
  4. G

ARGB Yardım edermisiniz

fanları üzerinde sata yazan kabloyla psuya başlamışlar ortak konnektor üzerinden 1600167594 Dediğiniz gibi yaptım ama reaksiyon vermiyor 1600167658 Ramlari kontrol edebiliyorum ama fanlar bağımsız çalışıyor
  5. G

ARGB Yardım edermisiniz

kasa aero one duo https://www.teknobiyotik.com/aerocool-aero-one-duo-cam-yan-panel-3x12cm-argb-adreslenebilir-rgb-fanli-usb-3-0-pencereli-atx-oyuncu-kasasi.html şuan reset tuşuna basınca değişiyor ama çalışıyor bi sıkıntısı yok sadece anakart üzerinden kontrol etmek istiyorum
  6. G

ARGB Yardım edermisiniz

diğerleri boştamı duracak 1600166013 diğer ikisi boşta duracak sanırım üzerinde vdg yazıyor
  7. G

ARGB Yardım edermisiniz

Dostlar anakartımdan fanlarımın rgblerini kontrol etmek istiyorum şuanda sadece reset tuşundan kontrol edilebiliyor.Arkada takılı olan rgb kontrol panelinin ucundaki kablolar boşta duruyor bunları nerelere montajlamam gerek yardımcı olurmusunuz.Anakartı ve kontrolcünün kabloları resimdeki gibi.
Top Bottom