Arama sonuçları: *

1. H

AMD CHIPSET DRİVER KURULMALIMI

Arkadaşlar herkese merhaba öncelikle AMD chipset driver kurulmalımı sonrasında kurmak istediğimde armoury crate (Asus yazılımı) 3.10.22.706 sürümünü gösteriyor ama AMD driver kendi sitesinde 4.11.15.342 sürümü gözüküyor kurmalımıyım eğer kurucakcam hangisini kurmalıyım. Asus B450...
  2. H

Fan kablosu Ekran kartinin yanına şeyse yanma erime olurmu

Fotoğraf da gördüğünüz gibi fan kablosu ekran kartının yanına deyse herhangi bir sorun yaratır mı yanarmi erirmi veya böyle şeyler olabilirmi ekran kartı 60 dereceyi geçmiyor
  3. H

3 pinli fan kablosunu nereye takıcağım

3 pinli fan kablosu nereye takılıyor yardımcı olursanız çok sevinirim
  4. H

Bi̇lgi̇sayari Yatarken Güc Kaynagi̇ndan Kapatsam Bi̇rsey Olurmu

hjasghjasghfjfsbhjnfjffg saol yinede .d
  5. H

Eki̇pmanlarim Yüksek Sevi̇yede Olsada Drop Yi̇yorum

Gerçekten çok teşekkür ederim AMD ***** ayarindna dolayı oluyormuş her şey gerçekten com teşekkürler 1657816464 Ping 9 MS çıkıyor bu sorunmu yoksa gayet iyi mi??
  6. H

Bunu çekiyorum direk sorun yaratır mı sonraki zamanlarda
  7. H

Aynı şeyi monitörün içinde yapıyorum onunda güç kablosunu çekiyorum onun için sorun olurmu?
  8. H

Arkadaşlar merhaba PC yi yatarken veya dışarı çıkarken kapattıktan sonra bide herhangi bi voltaj gelip gitmesinden dolayi güç kaynağından da kapatıyorum sorun olurmu?
  9. H

microsoft edge gibi seyler cıktı onume acaba tam olarak nedir dediginiz program yani inidrince ne indirmiş olucam
  10. H

Öncelikle teşekkürler yarın kurup deneyip size dönüş yapacağım 1657745475 Peki nasıl yapabilirim? 1657745506 Güncel armoury create den goruyroum
  11. H

hocam simdi bir tane valo death match girdim herhangi bir kasma donma yasamadım bir adette maca girip denicem sonra donerım ama sımdıden duzelmedıyse bile ilgin için cok tesekkür ederim
  12. H

neyi 1657740080 bide 5 saat önce pc yi sıfırladım herhangi bir şey varsa gitsin diye 1657740254 Ramlerin ve ekran kartının tırnaklarida oturmuş durumda bunun haricinde temassizlik fln durumu olabilirmiki? 1657740323 Güc griside güzel şekilde takili
  13. H

evet 1657739162 ssd test uygulaması fln varmı
  14. H

xfx qıck 308 rx6650xt ryzen5 5500 anakart asus prime b450 mk2 1657739001 apacer
  15. H

Öncesinde yapmıştım canlı canlı gör diye fotosunu da attim 1657738520 Evet
  16. H

hayır internet kablolu 200 mb
Top Bottom