Arama sonuçları: *

1. Inflexible

Pc kapanma sorunu bilenler yardim LUTFEN

Merhaba arkadaslar cok sacma bir sorun yasiyorum belki aranizda bunu yasayan olmustur. Epic games deki mega satistan Assasin's Creed Valhalla ve Immortal's Fenxy Rising aldim bu 2 oyunu da oynamak istedigimde once Ubisoft connecte yonlendiriyor ve Ubisofttan oyunu actigimda ise PC direk kendinni...
  2. Inflexible

Ubisoft connectten oyun acinca PC kapaniyor

Ekran kartini degistirdim daha dusuk bir ekran karti taktim ve gene ayni sorunu yasadim. Bu sorunla ilgili bilgisi olan kimse yokmu arkadaslar bir yardim etse.
  3. Inflexible

evet onerilenden dusuk duruyor ama control cyberpunk gibi pekcok oyunda sikinti cekmeden kullaniyorum ? bu sebepten powerdan bir sorun yasamam herhalde sonucta cok kaliteli bir PSU ama elimde baska bir kart ve psu ile de deneyecegim
  4. Inflexible

Yokmu bu konuda bilgisi olan arkadaslar?
  5. Inflexible

Valla kafayı yiycem ya o kadar hevesle aldım oyunları oynayamıyorum :(
  6. Inflexible

Valla daha neler ile güncelleneceğim ekipmanı merak ettim bir düzen 9 5950x alabilirim sanırım
  7. Inflexible

Merhaba arkadaslar cok sacma bir sorun yasiyorum belki aranizda bunu yasayan olmustur. Epic games deki mega satistan Assasin's Creed Valhalla ve Immortal's Fenxy Rising aldim bu 2 oyunu da oynamak istedigimde once Ubisoft connecte yonlendiriyor ve Ubisofttan oyunu actigimda ise PC direk kendinni...
Top Bottom