Arama sonuçları: *

1. J

Msi anakart PC fan nasıl ayarlanabilir?

Dostlarım merhaba. MSI Z790 Tomahawk modeli anakart kullanıyorum. PC kasamın fanları yavaş dönüyor bunu MSI biostan ayarlamayı bilmiyorum. Rehber halinde yardımcı olursanır sevinirim. Cümleten Selamın Aleyküm hayırlı ramazanlar :)
  2. J

RTX 3070Tİ sistemde ekran kartı kullanımı düşüyor

Donanım arşivi formda bu sorunun ne olduğunu bilen yok mu? Konu Güncel
  3. J

RTX 3070Tİ sistemde ekran kartı kullanımı düşüyor

Merhaba. Sistemimde nedenini bilmediğim sorunla dertteyim. Oyuna girince her şey güzel fakat 15-20 dakika sonra sistemde bir anda takılma oluşup FPS 20-40 arası oluyor. Oyun fark etmeksizin tüm oyunlarda böyle. Oyundan çıkıp tekrar girince aynı sorun devam ediyor. Sistemim ise şöyle: MSI RTX...
  4. J

Rtx 3070 ti ekran kartını %99 kullanamamak

Konu Güncel.
  5. J

Bi önceki sistemde i9 9900KF rtx 3080 ile 2k oynuyordum gayet %99 kullanıyordu kart ama bu terslikte bir iş var 😂
  6. J

Kanka sıkıntı o değil ki 😄 GPU kullanımım düşük diyorum 2k olmasına rağmen tam performans alamıyorum
  7. J

Konu Güncel.
  8. J

Haklısın o konuda 😃 ama hani dediğim gibi çok 2018den beri giderim ona bi önceki sistemde i9 9900kf vardı o zaman anakartım Asus markaydı onun biostan bana sağ üstte ibre şeklinde “Turn” butonu vardı aklımda bu kalmış artık ne turn bilmiyorum onu normal kademeden bir üst kademeye çekti onda tüm...
  9. J

Kanka hava sirkülasyonu çok iyi ama işte biostan hiç anlamıyorum sıkıntı orda 🥹 bilsem yapacağım 1662108149 Warzone genelde oynadığım oyun. Battlefield V var bide onda drobun allahı oluyor. Pubg düşük kullanım var yani çoğu güncel oyunu oynuyorum hepsinde düşük kullanım var
  10. J

Ama şöyle ben bu abiden çok Windows yüklettim böyle bu sorunla ilk kez bu sistemimde karşılaştım. Kendisini arayıp sorduğunda işlemciye hiç müdahalede bulunmadığını söyledi acaba işlemci stok ayarda yetersiz mi kalıyor. Öyleyse ben yapmasını bilmiyorum
  11. J

Beyler Selamın aleyküm. Geçen gün yeni sistemimi toplamak nasip oldu. Sistemde Rtx 3070 ti ekran kartı İ5 11600k işlemci Z590 anakart 2x8 16gb 4000Mhz CL18 RAM bellek Samsun 980 evo Nvme M2 Cooler Master kasa ve 750watt 80+bronze psu Cooler Master 240mm Sıvı soğutma LG 2k 165hz gaming...
Top Bottom