Arama sonuçları: *

1. K

Oyundan çıktıktan sonra ekranın görüntüsü tuhaf bir hale geliyor yardım lütfen

Bilgisayari bir süre kullandiktan sonra genelde oyun oynadıktan sonra aşağıdaki gibi bir görüntü oluşuyor yardım lutfen
  2. K

Arada sırada ekranın yarım olması görüntünün karmaşık renklere dönmesi

Hiçbir fikrim yok neden böyle oluyor
  3. K

Daha öncede böyle olmuştu sadece oyunları kapattıktan sonra karşılaşıyorum
  4. K

Bugün LoL oynayıp oyun bittikten sonra ekranin çözünürlüğü kötüleşiyor resimdeki görünen hale geliyor bunun sebebi nedir bilen yardımcı olabilir mi?
  5. K

Çözüldü✓ Windows11 Hyper-v sanallaştırma nasıl acilir

AMD r5 5600 gigabyte a520mk V2 anakart hyper v sanallaştırma nasıl acilir
  6. K

Windows 11 donma sorunu. Help !

2 hafta oldu kullanmaya başlayalı ilk günlerde böyle donmuştu 1 kere 1.5 hafta sonra bugün de döndü iso da bir sıkıntı olduğunu sanmıyorum sanırım Windows 11 kronik sorunu bir sürü şikayet var forumlarda 🥲
  7. K

Windows 11 donma sorunu. Help !

Bugün biraz oyun oynadıktan sonra Google'da gezmek istedim fakat tarayıcıyı açtığımda görüntü donmaya başladı bir süre sonra tarayici kendi kendine kapandı PC normale döndü tekrar tarayıcıyı açmaya çalıştım birkaç defa yine aynı sorun oluştu daha sonra tarayici kendi geldi Google'da arama...
  8. K

Çözüldü✓ Ekran kartının fanlarının çalışmaması

Sapphire RX 6650 xt
  9. K

Çözüldü✓ Ekran kartının fanlarının çalışmaması

PC açılırken ekran kartı fanları çalışıyor ama sonra duruyor bu durum normal mi ?
  10. K

PC nin bir anda donması

Topladığım bilgisayara Windows 11 yükledim 2-3 gün bir sıkıntı olmadı ama dün bir anda görüntü dondu işlemci fanı ve diğer fanlar çalışıyordu fakat ekran kartı fanları durmuştu daha sonra pcyi resetleyip geri açtığımda açıldı acaba ne tür bir problem olmuş olabilir korkulacak bir şey var mı...
  11. K

Windows10 mu 11 mi ?

AMD ryzen 5 5600 , Gigabyte a520m-k V2 anakart, Sapphire RX 6650xt , 16gb 3200mhz ram e sahip bir bilgisayarim var işletim sistemi olarak windows10 mu yoksa Windows11 mi yuklemeliyim bazı platformlarda AMD islemcilerin Windows11 de sorun yaşadığı hakkında yazılar gördüm ne derece doğru bilemedim...
  12. K

Gigabyte A520m-k V2 Bios Update

Gigabyte A520M-K V2 anakarta sahibim bios u en güncel sürümüne güncellemek istiyorum son sürümü stabil çalışıyor mu yardımcı olursanız sevinirim.
  13. K

Çözüldü✓ FreeDos sisteme bios güncellemesi

Teşekkürler ilk bios güncellemesi yapayım o zaman
  14. K

Çözüldü✓ FreeDos sisteme bios güncellemesi

Yeni aldığım sisteme önce işletim sistemi mi kurmalıyım yoksa önce bios update edip sonra işletim sistemi mi kurmak
  15. K

Çözüldü✓ Yeni alınan freedos sistem !

Yanlış bir şey yaparsam geri dönüşü olur mu ?
  16. K

Çözüldü✓ Yeni alınan freedos sistem !

Yeni aldığım sistem freedos olarak geldi bir işletim sistemi kurmadan önce biosu son sürümüne yükseltmeli miyim ? Anakart modelim Gigabyte A520M K V2 Güncel bios sürümü: F1
  17. K

Yeni aldığım sistem için yardım

Hayır direkt geldiği gibi çalıştırdım Windows deneme sürümü kurarlar diye düşünüyordum ama freedos olarak gelmiş sanırım
  18. K

Sistem parçaları böyle ekran kartı olarak RX 6650xt
  19. K

Del ve enter tuşlarına bastım ama hiçbir şey olmadı y tuşuna basinca bu ekran geldi
  20. K

Yeni aldığım hazır sistem bugün elime ulaştı PC yi açtığımda resimdeki ekran geliyor ne yapmam lazım.
Top Bottom